gBft

Суспільство

Активісти ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» вирішили екологічну проблему Обухова.Активісти ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» вирішили екологічну проблему Обухова.
01/12/2015
 
Мабуть кожен житель міста ловив себе на думці, що останніми роками в місті погіршується екологічна ситуація. Це і задимленість міста через пожежі, і діяльність промислових підприємств, забруднення грунтових вод, несанкціоновані сміттєзвалища і ще багато іншого. Та мало хто в місті знав, що на пів покинутих гаражних боксах ВАТ «Обухівське» по вул.Профінтерна зберігаються отруйні речовини.
Потрібна допомога Грищенку В'ячеславу ОлеговичуПотрібна допомога Грищенку В'ячеславу Олеговичу
06/11/2015
 
У хлопчика виявили злоякісну пухлину під назвою "гермінома". Грищенко В'ячеслав Олегович потребує ВАШОЇ допомоги! Перша операція пройшла, на цьому етапі не зупиняємося, прошу не бути байдужими та розуміти той факт, що він бореться за своє життя!
Ситуація з призначенням житлових субсидій в Обухові “не фонтан”Ситуація з призначенням житлових субсидій в Обухові “не фонтан”
15/10/2015
 
Департамент соціального захисту населення Київської ОДА інформує, що станом на поточний час загальна кількість справ, за якими призначені житлові субсидії (автоматичні справи і нові звернення), становить 155000 за тиждень + 10000, що становить 66% – за тиждень + 4% від цільового показника.
Реквієм по загиблим Героям ОбухівщиниРеквієм по загиблим Героям Обухівщини
24/05/2015
 
На заході проводились змагання з легкоатлетичного бігу та концерт української пісні районних виконавців. На площі розташовувався ярмарок народної творчості, арт-художник, кулінарна Сотня, плетіння маскувальної сітки, виставка стрілецької зброї, проходили вправи з тактичної медицини та інше.
Пройшло вшанування пам яті Небесної СотніПройшло вшанування пам яті Небесної Сотні
21/02/2015
  
Дай Боже, нам любити Україну
понад усе сьогодні – маючи,
щоб не довелося потім гірко любити – втративши.
«Подаруй солдату крила»«Подаруй солдату крила»
16/01/2015
 
У будинку РЦКД м.Обухова 16 січня 2015 року відбувся конкурс дитячих малюнків для воїнів АТО.
Сторінки

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру