gBft

Щодо збереження існуючого пам’ятника А.С. Малишку

16:32 10 липня 2018320

Міською радою оголошено та проведено конкурс на кращу проектну пропозицію спорудження пам’ятника на «Площі матері» в історичному центрі міста Обухова. Конкурсна комісія затвердила проект нового пам’ятника А.С. Малишку. 
Наше місто славиться своїм видатним земляком – українським поетом, перекладачем, літературним критиком - Андрієм Самійловичем Малишком. 
Нагадаю, що пам`ятник поету, що встановлено в центрі міста біля НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" - це робота скульптора Михайла Лисенка й архітектора Анатолія Ігнащенка. Пам’ятник постав в нашому місті восени 1994 року. На ньому Андрій Самійлович такий, яким він випорхнув з батьківської домівки. Позаду юної постаті – два жіночі образи-музи, що стали натхненницями і берегинями його життя і творчості. Одна з них – рідна мати Ївга Остапівна, синівська любов до якої надихнула поета на створення пісенних шедеврів. Скульптори дуже чітко відобразили та передали людські емоції на обличчях. 
Незрозуміло, хто і яким чином вирішив, що в центрі нашого міста потрібний новий пам’ятник А.С. Малишку, а існуючий пам’ятник потрібно кудись перенести. Громадського обговорення з вищезазначеного питання не проводилося, думку мешканців міста знову ніхто не спитав. 
Враховуючи зазначене, пропоную залишити існуючий пам’ятник Андрію Самійловичу Малишку в центрі нашого міста. 
Прошу небайдужих обухівчан підтримати мою петицію. Майбутнього без минулого не буває. Збережемо наше минуле для нащадків!!! 

Єдина система місцевих петицій

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру