gBft

ЯСКРАВИЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У СЗОШ №1 м. Українка!

15:11 10 липня 2018170
ЯСКРАВИЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У СЗОШ №1 м. Українка!

Сьогодні у нас свято. Свято незвичайне. Це свято вишиванки. 
Із знання свого родоводу, історії рідного краю починається людина. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, бабусина вишиванка, добре слово сусіда, незамулена криниця, з якої пив воду мандрівник – все це родовідна пам’ять, наша історія, наші символи. 
Ми сьогодні раді вітати всіх, хто любить нашу неньку Україну, хто гордий тим, що народився українцем, всіх, кому дорогі прадідівські традиції.
Вишивка – це один із найдавніших та найпоширеніших видів народної творчості. Прагнення прикрасити свій одяг, свій дім завжди було властиве людині. За допомогою вишивки звичайний шматок домотканого полотна перетворювався у витвір мистецтва.
В нашій школі стало традицією в цей день проводити флешмоб. Сьогодні 11-класниці підготували веселу руханку для нашої великої шкільної родини. Під пісню «Вишиванка» Христини Олексин. 
А ще всі учасники флеш-мобу вишикувались та створили на майданчику слово МИР. 
І на останок завуч по виховній роботі сказала дітям : «Діти, пам'ятаймо: Якою би не була в кожного з нас доля, як би не складалися обставини життя, яким би не було становище в Україні та у світі, яка пора року не була би за вікнами наших осель, нас поважатимуть доти, доки ми поважатимемо самих себе, доки ми пам'ятатимемо про своє коріння і шануватимемо наші традиції!»

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру