gBft

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ !

15:07 10 липня 2018200

Обухівський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області, з метою вирішення кадрових питань, повідомляє.
На поточний період у відділі вакантні посади державного виконавця. Вказані посади передбачають наступні кваліфікаційні вимоги: вища освіта ( ступінь магістр), спеціальність « Правознавство», « Міжнародне право », без вимог до досвіду роботи.
Вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства, основ організації праці та діловодства, правил ділового етикету та ділової мови. Обов’язковою вимогою є певні технічні вміння та вміння працювати в стресових ситуаціях. Особисті якості : працьовитість,відповідальність, порядність, системність і самостійність в роботі, наполегливість, вміння працювати в команді.
Бажаючим звернутись до керівництва Обухівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області: 
м. Обухів, вул. Київська, 5, каб № 3, тел.: (04572) 5-12-82

Обухівський міськрайонний ВДВС ГТУЮ у Київській області

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру