gBft

Увага, конкурс до Дня матері!!!

13:02 10 липня 2018160
Увага, конкурс до Дня матері!!!

Увага, конкурс до Дня матері.

Шановні друзі, якщо маєте дітей віком від 4 до 17 років, які живуть на Київщині, долучайте. Прохання максимально поширити інформацію.
У разі якщо Ви не маєте змоги передати малюнки своїх дітей для участі в конкурсі до Дня матері місцевим партійним організаціям Аграрної партії України, то можете надіслати їх поштою за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, вулиця Промислова, будинок 5-Б, Київська обласна партійна організація Аграрної партії України. У листі також зазначте прізвище та ім’я дитини, її вік, назву навчального закладу, де вона навчається, контактний номер телефону та ПІБ одного з батьків. Деталі можна дізнатися за телефоном 098 034 90 49, з 12:00 до 18:00.

Нагадаємо, до участі у конкурсі запрошуються діти та юнацтво Київщини віком від 4 до 17 років. Роботи можна надсилати до 18 травня включно.

Детальніше: http://apukievregion.org.ua/…/312-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%…

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру