gBft

Суд по справі вбивства молодшої сестри правозахисниці Ірини Ноздровської , Світлани

16:59 19 червня 2018380
Суд по справі вбивства молодшої сестри правозахисниці Ірини Ноздровської , Світлани

Дорогі мої друзі! Була я сьогодні в Обухові, на суді по справі вбивства молодшої сестри правозахисниці Ірини Ноздровської , Світлани. 
І хочу Вам повідомити, що справи там дуже кепські, і навіть, я би сказала, критичні. Людей на суді було дуже мало. А цих бідних, виснажених і прибитих горем родичів, «обставили» зі всіх сторін і прокуратура, і власні адвокати.

Дмитру Росошанському, який вбив Світлану Сапатинську, сестру Ірини Ноздровської, таки продовжили запобіжний захід ще на два місяці. Але я, більш ніж впевнена, що незабаром ця потвора вийде на волю або по амністії, або умовно чи ще в якийсь інший спосіб. Оскільки, всі обтяжуючі обставини з цієї справи вихолощено.

Свідчення головних свідків, які на суді першої інстанції стверджували, що Дмитро Росошанський був в стані наркотичного сп’яніння, пропали зі справи, а адвокати родини Ірини Ноздровської, стверджують, що це «технічні помилки суду», що особисто мене вкрай здивувало і насторожило. Бо, по суті, це ж кримінальна справа, такі «технічні помилки» суду. Якщо так говорять адвокати потерпілих, то що вже говорити про прокуратуру, яка взагалі не вбачає обтяжуючих обставин у діях вбивці.

І те, що злочинець є наркоманом, який декілька разів лікувався від наркоманії, і що був замішаний в інших тяжких злочинах, один з яких, згвалтування і розбій, і що, будучи на волі, після скоєного наїзду, під алкогольним сп‘янінням, напав і побив дочку Ірини Ноздровської Настю і саму Ірину, про що було заявлено в міліцію, але кримінальну справу закрито. І що в момент наїзду він був у стані наркотичного сп’яніння, а також ніколи не розкаювався у скоєному, а постійно погрожував батькам, вбитої ним дівчини. І що, врешті- решт, їхня родина Росошанських, є організатором страшного, жорстокого вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської( якій перерізали горло і познущалися, як могли) і яка , фактично і розслідувала цей злочин, замість прокуратури і не давала звільнити злочинця, якого вже декілька разів намагалися «відмазати» від тюрми. Про все про це у матеріалах справи не йдеться, бо, начебто, немає належних доказів.

Хоча сьогодні, зі свідчень батька Світлани та Ірини, я зрозуміла, що всі ці звинувачення і докази мають місце, і могли б мати належне підтвердження, якби до цього краще долучилася і прокуратура і самі адвокати потерпілої сторони.
Прокуратура кваліфікує злочин за ст. 286 КПК ч.2, а ця стаття більш ніж м‘яка, і передбачає від двох до семи років ув’язнення, причому, дуже часто водіїв засуджують умовно, якщо немає ніяких обтяжуючих обставин. А саме їх, цих, обтяжуючих обставин, якраз і немає зараз у справі.
Я страшенно пригнічена сьогоднішнім судовим засіданням і впевнена, що якщо не залучити широку громадськість і не допомогти родині з адекватними адвокатами і подальшим розголосом, справу буде успішно поховано, а злочинці вбивства обох дочок, гулятимуть на волі і сміливо чинитимуть наступні звірства. Адже непокаране зло множиться в геометричній прогресії. І що станеться з бідною матір’ю і батьком та дочкою Ірини, яка, фактично, залишилася сиротою, одному Богові відомо. 
Залишається сподіватися лише на особливу чесність судді Обухівського міського суду, яка зараз розглядає справу і проведе відповідне слідство, що виглядає аж надто оптимістично в даних обставинах і в даній країні. Наступне засідання суду призначено на 12 квітня о 14.00. Всім, хто має серце і хотів би підтримати на суді родину правозахисниці Ірини Ноздровської, повідомляю адресу: м. Обухів, вул. Київська, 22; їхати з метро Видубичі, 311 маршруткою.

Інформація зі сторінки в фейсбук Rocksolyana Khmara

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру