gBft

Дорога на промзоні Обухів-Українка

16:49 19 червня 2018210

 

Питання дороги Обухів-Українка постійно гостре, але те, що там робиться зараз неможливо виразити цензурно. Постійне уникання питання і спирання то на міську раду Обухова, то на міську раду Українки - не вихід. Це дорога, по якій кожний день їздять на роботу наші мешканці, по цій дорозі складається враження, про наше місто у клієнтів підприємств, що там розташовані. Ця дорога - це передусім безпека, а точніше небезпека дорожнього руху. Як можна їхати в лікарню, підстрибуючи на кожній ямі (а там суцільні ями, і якщо їхати, наприклад народжувати у роддом, те саме стосується інфекційного відділення і інших, куди люди їдуть будучи зовсім не в здоровому стані). 
Прошу спочатку громадян підтримати петицію, а міську раду, в свою чергу розглянути дане питання і вирішити як можна скоріше, тане сніг і стає ще страшніше їздити.
Автор: 

Дата початку збору підписів: 

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру