gBft

В Витачеві відбудуться зйомки історично-пригодницького фільму

10:11 22 червня 20163830
В Витачеві відбудуться зйомки історично-пригодницького фільму
Як повідомляє сайт Телекритика Star Media розпочала роботу над новим повнометражним історично-пригодницьким фільмом «Джури козака Швайки» за мотивами однойменного роману сучасного українського письменника Володимира Рутківського, повідомляє прес-служба компанії.
 
Режисер-постановник стрічки - Анатолій Григор’єв. «Фільм має на меті в «легкій стилістиці», зрозуміло й ґрунтовно розповісти про причини виникнення та становлення козацтва, створення перших загонів, об’єднання під назвою «Січ». І попри патріотичну, виховну місію, фільм має ще одну мету – просвітницьку», - зазначив генеральний продюсер Star Media Влад Ряшин. 
 
Стрічка буде знята в жанрі історичний екшен з елементами містики й детективу. Зйомки плануються у багатьох живописних куточках України – Витачів (Обухівський район Київської області), гранітно-степове Побужжя (унікальні козацькі землі), національний природний парк «Бузький Гард», Миколаївський природний парк, Карпатський національний природний парк. Основною локацією стане Нижньосульський національний природний парк, що розкинувся на території Полтавської та Черкаської областей - цю місцевість автор роману і описував у «Джурах».  
 
Фільм «Джури козака Швайки» візьме участь у дев’ятому конкурсному відборі кінопроектів Держкіно, що розпочинається 21 червня.
Фото: gazeta.zn.ua
Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру