gBft

ENGLISH CAMPS IN OBUKHIV

15:38 01 червня 20163860
ENGLISH CAMPS IN OBUKHIV
ENGLISH CAMPS IN OBUKHIV 0
ENGLISH CAMPS IN OBUKHIV 1

30 травня 2016 року, на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста Обухова відкрилися мовні табори.Основна мета роботи – зацікавити учнів вивчати іноземні мови, допомагати дітям долати психологічний та мовний бар’єри під час спілкування. Саме тому вчителі, які працюють у таборах, підібрали для занять завдання розважального та розвиваючого характеру: ігри, пісні, презентації, екскурсії, проекти, інтерв'ю, перегляд навчальних відео тощо. Такі форми роботи викликають у дітей цікавість і бажання поглибити свої знання, щоб вільно спілкуватися іноземними мовами.

День розпочався з лінійки, після чого всі розійшлися по своїх кабінетах, де вихователі ознайомили дітей з правилами техніки безпеки та провели інструктажі, а також розповіли про план роботи на день. Але для початку дітям треба було краще познайомитися один з одним, тому почали вони з енергійної вправи Go bananas в якості зарядки, а також за допомогою icebreaker "Snowball" більше дізналися один про одного.

У мовних таборах: “Sunflower”на базі НВК «СЗОШ I-III ст. №5-ЗОШ I-III ст. №5» Обухівської міської ради Київської області, «ОреnKids»на базі НВК «СЗОШ-ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені А.С.Малишка», "Funny Camp" на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 м. Обухова -у перший день діти придумували назви, емблеми та девізи своїх загонів, працювали над створенням газет,складали правила поведінки в таборі. День видався цікавим та яскравим.

Табір "Rainbow", який відкрився у навчально – виховному комплексі «Гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника», цього року вирішили працювати над темою "Arts and Culture". Один день був присвячений мистецтву. Учасники табору розмірковували над тим, які ж правила мають бути у таборі. Після того, як  склали приблизний список правил, діти були розділені на команди, щоб взяти участь у конкурсі плакатів з правилами табору. Наступний блок заняття був присвячений значенню кольорів. Діти активно висловлювали свої думки щодо власних асоціацій з кожним кольором і дуже раділи, коли вони співпадали з думкою учених. Щоб перевірити, як добре діти запам"ятали значення кожного кольору, учитель Петленко Ю.В. провела естафету-вікторину. Останнє завдання дня знову було творчим, але цього разу учні працювали самостійно, вони створювали малюнок з власного відбитку долоні. Діти так захопилися, що багатьом не вистачило одного листка паперу, вони просили  ще і ще, щоб краще продемонструвати свою креативність. Не залишилися осторонь і наші гості з КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти" Кушнір Ярослава Анатоліївна та Добиш Юлія Юріївна, які також долучилися до малювання разом з дітьми.У перервах були використані такі енерджайзери та вправи, як "Find someone who...", "Baby shark", "People to people".

http://www.kyiv-obl.gov.ua/

 

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру