gBft

На сміттєвому полігоні здійснюється цілодобовий нагляд для протипожежної безпеки

09:29 01 червня 20162940
На сміттєвому полігоні здійснюється цілодобовий нагляд для протипожежної безпеки

Міська влада вживає протипожежних заходів на столичному полігоні аби унеможливити виникнення пожежі, як це сталося на Львівщині. На полігоні № 5 (с. Підгірці, Київська обл.), куди вивозиться більшість столичних відходів, забезпечено цілодобовий моніторинг та ефективну роботу системи дегазації. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час сьогоднішньої інспекції полігону.

«У результаті розкладання сміття на полігонах виділяється біогаз, який здебільшого складається з метану, але з домішками сірководню, вуглекислого газу та інших речовин. Горючість метану дуже висока, але завдяки системі дегазації, тобто трубам, що розміщені всередині полігону і які забезпечують виведення газу, ми мінімізували ризик займання сміття. Наразі на полігоні працює 141 свердловина, яка виводить газ на газоспалювальну станцію. Також у розпорядженні полігону 5 одиниць техніки, які можна використовувати для поливання та посипання ділянок, які можуть спалахнути», – зазначив Петро Пантелеєв.

Він також звернув увагу на те, що полігон працює у цілодобовому режимі, тобто нагляд ведеться 24 години на добу сім днів на тиждень.

Інформація з сайту Вечірній  Київ 

 

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру