gBft

На строкову службу відправлено перших призовників з Обухівського району

08:05 20 травня 20163550
На строкову службу відправлено перших призовників з Обухівського району

У рамках цьогорічної весняної призовної кампанії 16 і 18 травня 2016 року, зі збірного пункту Обухівського районного військового комісаріату проводжали 22 строковика до Київського обласного військового комісаріату, де молоді чоловіки будуть розподілені по військовим частинам України та будуть проходити службу за окремими військово-обліковими спеціальностями Збройних сил України.

На строкову військову службу призвуть придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Півтора року служитимуть строкову службу ті, хто не має вищої освіти, і один рік — ті, хто уже здобув вищу освіту.

За інформацією Прес-служби Обухівського районного військового комісаріату
Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру