gBft

Мешканці «Райдужного-3» на Трипільській ТЕС

17:22 28 серпня 2018260
Мешканці «Райдужного-3» на Трипільській ТЕС

 

28 серпня православні та греко-католики відзначають свято Успіння Пресвятої Богородиці і Пріснодіви Марії — подія, забарвлена одночасно сумом, тому, що це день закінчення життєвого шляху Богородиці, і радістю з'єднання її з своїм сином Ісусом Христом. Саме в це світле свято на Трипільську ТЕС завітали маленькі мешканці ОСББ «Райдужний-3». Слід сказати, що в цьому ОСББ багато опікуються дітками та їх вихованням. Нещодавно вони разом з батьками подорожували Дніпром, тепер готуються до нового заходу – конкурсу фото рамок, виготовлених власноруч.

Отже, першою зупинкою для маленьких гостей стала прохідна електростанції, де завідувач Музею Олена Маняка повідала про історію спорудження ТпТЕС, її потужність, та паливо, на якому вона працює.

…Мирно котить свої води в Чорне море Славутич. Неспокійно на його березі: будівельники вже ведуть споруджувальні роботи. Чотири земснаряди намивають грунт. Працюють бульдозери. Обсяг робіт — вели­кий. Вісім з половиною мільйонів кубометрів землі треба намити. Спочатку намивають пісок малими снарядами, а згодом почали намивати більш потужнішими.

Декілька хвилин минає і малеча вже в Музеї історії Трипільської ТЕС переглядає старі світлини, слухає платівки, знайомиться з історіями життя та роботи директорів нашого підприємства, дізнаються про те, чим займаються численні цехи та відділи ТпТЕС.

…У липні 1968р. формується колектив цеху централізованого ремонту Олександром Карповим і його першими помічниками, організовуються бригади по ремонту турбінного і котельного обладнання, газового господарства і механічної майстерні. Майстром Савінкіним С.Є. організовується в мехмайстерні дільниця по ремонту арматури, через яку невдовзі буде налагоджена робота по перевірці, а при необхідності, проведення профілактичних та ремонтних робіт запірної арматури, де особлива увага приділяється арматурі надвисокого тиску з обов’язковим проходженням ультразвукового контролю спеціалістами лабораторії металів.

Згодом до учасників екскурсії долучається начальник відділу охорони праці Руслан Гасяк, який знайомить українчан з основними правилами знаходження на підприємстві та наголошує на важливості дотримання правил техніки безпеки.

Наступною зупинкою для екскурсантів стає центральний щит керування, де начальник зміни електростанції Ігор Гордон розповідає їм про те, які енергоблоки зараз задіяні в роботі, які знаходиться в резерві, або ж виведені в ремонт, візуально показує різницю між реконструйованим енергоблоком №2 та нереконструйованими. Після змістовної розповіді дітлахи вирушають в «Українську світлицю», де куштують смачні пиріжки з яблучним джемом, а також отримують приємний сюрприз — зіграли в гру «Бажаю собі».

Цього дня екскурсанти побували ще в мехмайстерні, а також спустилися в бомбосховище підприємства, про роботу якого їм розповів інженер з пожежної безпеки Роман Ванчицький. На завершення зустрічі зіграли в солодку вікторину, в ході якої відвідувачі Трипільської ТЕС відповіли на численні питання та підсумували отримані під час екскурсії знання.

Інформація зі сторінки в фейсбук Дніпровський Енергетик

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру