gBft

ЕКОЛОГІЧНА БОМБА У ДЕРЕВ'ЯНІ

17:10 10 липня 2018340

На Обухівщині сталося чергове екологічне лихо... Декілька років мешканці села Дерев'яна відчували якийсь дивний запах. Як виявилося, джерелом цього їдкого запаху були склади, які розташувалися у двох колишніх свинарниках.

І хоча за документами офіційно там була розташована лише лісопилорама (тобто, ніяких складів там і близько не має бути), це не завадило орендатору влаштувати незаконне зберігання медикаментів та інших, небезпечних для здоров'я людей, речовин. Те, що умови зберігання на цих "складах" не відповідали нормативним - тепер навіть не піддається сумніву.

І все б нічого, але два тижні тому все це "щастя" згоріло. Горіло декілька днів. Були залучені більше 5-ти пожежних автівок. Сморід у селі стояв такий, що люди евакуйовували дітей.

Після пожежі орендатор пообіцяв, що відшкодує нанесені Громаді села збитки та вивезе до 18 червня залишки цієї отрути.

Але, як виявили сьогодні Oleksii Vidomenko (Спілка АТО м.Українки), Ruslan Tregubта Євген Цяпенко - орендар поки що обіцяне і не думає виконувати. Навіть, більше - на відеокамеру зафіксовані величезна кількість залишків медицинських препаратів та, навіть, спроби згорнути цей отруйний непотріб у силосну яму.

Представника орендатора офіційно було попереджено, що ця ситуація береться на контроль громадськими організаціями ДУБ / Долю України Будуй, "Спілка АТО м.Українка" та Трипільський край. Орендатор повинен виконати обіцяне Громаді села - негайно прибрати все за собою та, у законний спосіб, офіційно вивезти та захоронити залишки медичних препаратів.

Також закликаємо правоохоронні та ппрофільні контролюючі органи Обухівщини втрутитися в цю ганебну ситуацію та, максимально оперативно, її вирішити.

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру