gBft

Протистояння в селі Красна Слобідка триває

12:41 29 березня 201615500
Протистояння в селі Красна Слобідка триває

 В Київську обласну державну адміністрацію було запрошено керівництво Обухівської ОДА, голову Краснослобідської сільської ради Клименка П.Г. та депутатів сільської ради.
На нараді стояло одне надзвичайно гостре питання «БЮДЖЕТ КРАСНОЇ СЛОБІДКИ НА 2016». Директор департаменту фінансів доповіла про те, що в одній лише Красній Слобідці не прийнятий бюджет по всій УКРАЇНІ. Не зрозуміло, які цифри сільська рада ділить, що не може прийняти бюджет. Як з’ясували керівники відділів КОДА, що сільський голова не буде подавати бюджет до тих пір, поки не буде проведена повторно перша організаційна сесія. Цілу годину юристи КОДА намагалися втовкти в голову Клименку П.Г., що сесія перша відбулася і є законно обраний секретар сільської ради. Сільський голова постійно мовчав, лише Іван Кайнар, якому голова передав повноваження намагався повчити юристів КОДА.
Найбільшим здивуванням для депутатів було те, що поданий бюджет 1/12 на 2016 рік сільським головою заборонений бюджетним кодексом і з першого квітня у разі не прийняття сільського бюджету буде повністю зупинене фінансування села. Керівником юридичного відділу було запропоновано компромісні варіанти по проведенню подальших сесій які мають вивести село з кризи. Депутатська група «Відродимо село разом» цілком погоджується на компромісні варіанти та за негайне прийняття бюджету. Прикро те, що сільський голова так і не почув нікого. Свої амбіції вище ніж доля села. Після всіх зустріч з головою та намаганням уладнати сільський конфлікт депутати продовжили підготовку по недовірі сільському голові.

Повідомляє Юрій Яковенко в Підслухано | Красна Слобідка

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру