gBft

Політика

Прокуратура вимагає від Льовочкіної повернути 3 га землі в КозиніПрокуратура вимагає від Льовочкіної повернути 3 га землі в Козині
02/06/2016
 
Ділянка, яку вимагає повернути прокуратура, знаходиться в межах селища Козин. Вона була незаконно відведена під будівництво житлового будинку, стверджує прокуратура. Юлія Льовочкіна зареєструвала на себе землю в травні 2014 року
Київрада виділила 1 млн грн Підгірцівській сільрадіКиїврада виділила 1 млн грн Підгірцівській сільраді
26/05/2016
 
Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили договір між Київрадою та Підгірцівською сільською радою Обухівського району Київської області. Відбувся умовний розрахунок за столичне сміття?!
Обухівщині представили нового голову РДА Обухівщині представили нового голову РДА
11/05/2016
 
Вчора у приміщенні Обухівської РДА голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук представив активу району нового керівника адміністрації. Згідно розпорядження Президента України від 29 квітня 2016 року №152/2016-рп головою Обухівського району призначено Олександра Туренка.
Обухівська РДА нарешті з головоюОбухівська РДА нарешті з головою
29/04/2016
 
Про призначення О.Туренка головою Обухівської районної державної адміністрації Київської області
Протистояння в селі Красна Слобідка триває Протистояння в селі Красна Слобідка триває
29/03/2016
 
З моменту оголошення результатів виборів і дотепер, Красна Слобідка не має свого бюджету. Так сталось через те, що між сільським головою Клименко П.Г. та депутатським корпусом немає порозуміння. На першій установчій сесії, депутати не обрали секретарем ради запропоновану кандидатуру від голови, натомість підтримали свого представника. З тих пір розпочалась череда судів і внутрішніх війн.
Екс-Голова Обухівської РДА Сергій Неділько - про владу, АТО, церкву і обухівські махінації.Екс-Голова Обухівської РДА Сергій Неділько - про владу, АТО, церкву і обухівські махінації.
11/03/2016
 
"Такого бардака, як на цих виборах, я ще не бачив ніколи", - екс-голова Обухівської РДА Неділько
2 березня в актовому залі Обухівського РЦКіД відбувся з’їзд Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА».2 березня в актовому залі Обухівського РЦКіД відбувся з’їзд Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА».
04/03/2016
 
Про це відзвітувались активісти на своєму сайті ГО "Народна рада Обухова" - www.rada-obukhiv.com/
Сторінки

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру