gBft

Політика

2 березня в актовому залі Обухівського РЦКіД відбувся з’їзд Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА».2 березня в актовому залі Обухівського РЦКіД відбувся з’їзд Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА».
04/03/2016
 
Про це відзвітувались активісти на своєму сайті ГО "Народна рада Обухова" - www.rada-obukhiv.com/
Народний депутат України відзвітує перед виборцями.Народний депутат України відзвітує перед виборцями.
08/02/2016
 
Як перша ластівка можливих перевиборів до ВРУ. Народний депутат України - Романюк В.М. збирається відзвітувати перед виборцями.
Новим губернатором Київщини мають призначити Максима МельничукаНовим губернатором Київщини мають призначити Максима Мельничука
01/02/2016
 
27 січня, КМУ погодив на посаду губернатора Київської області віце-президента Академії аграрних наук Максима Мельничука
Голова Київської ОДА написав заяву на звільненняГолова Київської ОДА написав заяву на звільнення
28/01/2016
 
Голова Київської обласної державної адміністрації, Володимир Шандра написав заяву на звільнення. Про це він повідомив на своїй сторінці в фейсбук.
Як в Київській області відбувається дерибан, та хто за цим стоїть (фігурує Обухівський  район)Як в Київській області відбувається дерибан, та хто за цим стоїть (фігурує Обухівський район)
19/01/2016
  
18 січня відразу в двох великих Фейсбук-спільнотах "Золотий Батон" і "євромайдан" було опубліковано відео, на якому чиновник з Управління по взаємодії з правоохоронними органами та боротьбі з корупцією Київської ОДА Андрій Максименко "зливає" невідомому співрозмовнику всі хитросплетіння корупційних схем у столичному регіоні.
Ігор Лавренюк привітав з новорічними святамиІгор Лавренюк привітав з новорічними святами
31/12/2015
 
Про це він написав на своїй сторінці фейсбук
Депутати Обухівської міської ради відкриті для спілкування з виборцями.Депутати Обухівської міської ради відкриті для спілкування з виборцями.
01/12/2015
 
Межі округів, контактні дані, права та обов'язки депутатів Обухівської міської ради сьомого скликання.
Сторінки

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру