gBft

ОЛЕКСАНДР КАБАН З ВИКОНКОМУ УКРАЇНКИ “ПОГОРІВ” НА ХАБАРІ?

16:21 28 серпня 2018120

Як повідомив речник генеральної прокуратури Андрій Лисенко, військовою прокуратурою 27.06.2018р. повідомлено про підозру начальнику відділу архітектурно-будівельного контролю виконкома м. Українка. Чиновника було викрито на вимаганні 30 тисяч долларів США.

 

Чиновнику інкримінують зловживання впливом – ч. 3 ст. 369-2 КК України. Тепер йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

На вказаній посаді у виконкомі Українки, за даними з сайту виконкому, працює всім відомий Олександр Кабан. 

 

За $30 тис  чиновник обіцяв за вплив на прийняття рішення директором одного з приватних підприємств про укладення з громадянином України договору суборенди земельної ділянки строком на 45 років, яка знаходиться в адміністративних межах міської ради м. Українка, для зведення на ній торгівельно-розважального комплексу. Крім того, указаний посадовець обіцяв “позбавити” підприємця перевірок дотримання норм містобудівного законодавства та забезпечення непритягнення до відповідальності громадянина України у випадку виявлення порушень під час проведення останнім підготовчих та будівельних робіт. Тобто, за 30 тис можна не дотримуватись норм законодавства, будувати ТРЦ з порушенням і робити майже що заманеться.

Частину неправомірної вигоди у розмірі 300 долларів США посадовець отримав 14.05.2018, що задокументовано під час проведення негласними слідчих (розшукових) дій.

Трипільський Край вже писав про те, як в Українці Кабан Олександр Миколайович зареєстрував декларацію про готовність до експлуатації об`єкта, який на момент видачі декларації був недобудованим.

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру