gBft

Візит народного депутата України Ігоря Кононенко на Обухівщину

17:47 10 липня 2018670
Візит народного депутата України Ігоря Кононенко на Обухівщину
Візит народного депутата України Ігоря Кононенко на Обухівщину 0
Візит народного депутата України Ігоря Кононенко на Обухівщину 1

Не перестаю дивуватись, які неймовірні та щирі люди живуть у нашій країні.

Сьогодні познайомився з родиною Марії і Петра Кулеб, що проживає у селі Великі Дмитровичі. Вони звичайні пенсіонери. 35 років викладали у сільській школі. Виховали трьох доньок, мають п’ятеро онуків.

Кажуть, після виходу на пенсію — життя зупиняється. Але це точно не про них!

Марії Петрівні майже 72. Захоплюється краєзнавством, пише про видатних людей Обухівщини, їі роботи публікує місцева газета «Обухівський край». Написала і видала книжку.

Її чоловікові, Петру Івановичу, 78. Пише вірші, плете солом‘яні брилі і кошики, дарує односельчанам. Дістався подарунок і мені :-)

А ще, на свою невеличку вчительську пенсію, старенькі примудряються допомагати молодим хлопцям, нашим воїнам на сході.

За жагу та любов до життя,за натхнення,низький уклін та
велика шана!!!

Igor Kononenko

 

Візит народного депутата І. Кононенка до Козина
Сьогодні, із робочим візитом до Козина приїхав народний депутат України Ігор Кононенко. Спочатку він зустрівся із селищним головою Валерієм Гартіком. У ході зустрічі обговорювали перебіг медичної реформи у Козині, торкнулися теми об’єднання територіальних громад та інші питання життєдіяльності селища.
Далі народний обранець відвідав Козинський будинок культури, де його зустрічала адміністратор закладу Світлана Олексіївна Бутенко, яка продемонструвала заклад культури селища, розповіла про досягнення творчих колективів, які займаються на базі будинку культури. Тут же, Ігор Віталійович зустрівся з жителями Козина, аби почути їх, як то кажуть, з перших вуст. Темами діалогу стали питання освіти, медицини, якість доріг, тощо.
Наступним пунктом зустрічі, у графіку робочого візиту нардепа став ДНЗ«Ялиночка». Завідуюча закладу Любов Михайлівна Стопник провела гостю екскурсію закладом: продемонстрували кімнати для навчання і відпочинку, харчоблок, оснащений сучасними приладами, спортивний майданчик що на подвір’ї садка. Ігор Кононенко був приємно вражений побаченим та зазначив, що влада селища дуже добре дбає про підростаюче покоління, та зауважив що ДНЗ «Ялиночка» чи не найкращий дошкільний заклад району. І у цьому він вбачає велику заслугу Козинського селищного голови та депутатського корпуса.

Козинська селищна рада Обухівського району Київської області

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру