gBft

НАЗК висловили зауваження голові Бориспільського РДА через приховування інформації

15:26 10 липня 2018270
НАЗК висловили зауваження голові Бориспільського РДА через приховування інформації

 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Київ Власть".

Приписи внесені в зв'язку з порушенням керівником апарату Бориспільської РДА вимог частини четвертої статті 12 Закону України "Про запобігання корупції", а саме невиконанням законних вимог Національного агентства та ненаданням запитуваної НАЗК інформації і документів.

Бориспільська РДА листом за підписом керівника апарату відмовила в наданні інформації та копій документів за запитом Національного агентства щодо можливих порушень сільським головою одного із сіл району вимог Закону щодо запобігання конфлікту інтересів, а саме прийняття рішень в статусі обраного представника органу місцевого самоврядування на користь особи, пов'язаного спільним інтересом.

Відзначається, що ненадання інформації і документів за запитами Національного агентства, ігнорування його законних вимог може спричинити за собою, зокрема, неповне з'ясування вищезазначених обставин.

Згідно з приписами, Національне агентство вимагає усунути порушення вимог частини четвертої статті 12 Закону та надати запитувані копії документів та інформацію, провести службове розслідування і розглянути питання про притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

 
Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру