gBft

Асоціація малих міст України

14:42 10 липня 2018210
Асоціація малих міст України

Економіка України починається з економіки малих міст, - підкреслив голова Асоціації малих міст України Павло Козирєв відкриваючи І-шу панельну дискусію: «РЕСУРСИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ РОЗВИТКУ МАЛИХ МІСТ ТА ОБ`ЄДНАНИХ ГРОМАД». 
Він наголосив, що громади хочуть бути партнерами держави у вирішенні своїх проблемних питань, а не просто звертатися з проханням про допомогу.
Перший спікер І панельної дискусії - віце-прем’єр-міністр України, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій ЗУБКО зазначив під час свого виступу, що саме реформа децентралізації відкрила вікно можливостей для всіх громад. «Але це можливості не просто передачі фінансових повноважень на місця, а можливості планування і реалізації власної стратегії розвитку.
Не шукайте тільки додаткових коштів, а – інструменти для реалізації стратегії розвитку громади», - підкреслив Геннадій Зубко.

Асоціація малих міст України

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру