gBft

Політика

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ В РЕАЛЬНИХ ОСОБАХ І ФАКТАХ СЕЛО ЗАСУЛЛЯ НА ЛУБЕНЩИНІ: ТІЛЬКИ РІШУЧИМ І СМІЛИВИМ ПОСМІХАЄТЬСЯ ДОЛЯДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ В РЕАЛЬНИХ ОСОБАХ І ФАКТАХ СЕЛО ЗАСУЛЛЯ НА ЛУБЕНЩИНІ: ТІЛЬКИ РІШУЧИМ І СМІЛИВИМ ПОСМІХАЄТЬСЯ ДОЛЯ
08/11/2017
 
Проект «Рушники Малишкового краю» завдяки підтримці ГО «Народна Рада Обухова» (Голова Правління Ігор Лавренюк) дає нам, його учасникам, не тільки можливість дійти до людей із життєстверджуючими ідеями українського народного мистецтва, а й познайомитися з різними куточками України. Остання виставка проекту – на Дні Засульської об’єднаної територіальної громади Лубенського району на Полтавщині. Розгорнута нами виставка обухівських «шитих» рушників майстринь Світлани Зохнюк, Надії і Вероніки Поліщук, Антоніни Сайдалієвої, лозоплетіння заслуженого майстра народної творчості України Галини Кучер, коренеплетіння заслуженого майстра народної творчості України Раїси Корякіної, вузлових ляльок Світлани Біркіної, а також родових сорочок обухівської письменниці Наталі Любиченко проклала мистецький місток між Обуховом з Київщини і полтавським Засуллям. Хоча історична «кладочка» між нами вже була давно. Обухівці знають, що три століття тому після чергового спустошення наше містечко було заселене вихідцями з полтавської землі, які принесли з собою і рушник з Деревом життя. Під впливом місцевих умов з часом він набув своїх особливостей, і тепер відроджений обухівський «шитий» рушник ми широко презентуємо по всій Україні. Але не про це зараз мова.
Прокуратура Київської області вимагає повернути державі з незаконного володіння 32 га земель
08/11/2017
 
Прокуратура Київської області вимагає повернути державі з незаконного володіння 32 га земель
ПрАТПрАТ
11/07/2017
 
ПрАТ "Київспецтранс" намагається узаконити самовільне захоплення земель комунальної та державної власності. На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив сільський голова у Підгірцівської сільської ради Сергій Кравченко. Для цього його керівництво звернулось до Обухівської РДА з проханням провести інвентаризацію земель полігону ТПВ №5. Але, дякуючи колишньому начальнику Управління Держгеокадастру в Обухівського районі Київської області, дану технічну документацію погоджено не було.
Новий склад Київської обласної виборчої комісії
29/05/2017
 
19 травня, на своєму черговому засіданні Центральна виборча комісія (ЦВК) достроково припинила повноваження всього складу Київської обласної виборчої комісії. Таке рішення викликане бездіяльністю обласного виборчкому, а також порушенням норм законодавства.
22 травня ЦВК сформувало новий склад Київської обласної виборчої комісії
ЦВК достроково розпустила Київський обласний виборчкомЦВК достроково розпустила Київський обласний виборчком
22/05/2017
 
19 травня, на своєму черговому засіданні Центральна виборча комісія (ЦВК) достроково припинила повноваження всього складу Київської обласної виборчої комісії. Таке рішення викликане бездіяльністю обласного виборчкому, а також порушенням норм законодавства.
За принципової позиції прокуратури Київської області скасовано незаконне рішення про відмову у поверненні земель лісогосподарського призначення площею понад 10 га
26/04/2017
 
Завдяки своїй принциповій позиції прокуратурою Київщини відновлено порушені права держави на землі лісогосподарського призначення, що знаходяться в адміністративних межах Підгірцівської сільської ради Обухівського району.
Сторінки

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру