gBft

Результати голосування на виборах в депутати сільських рад Обухівського району. Частина 2

21:10 30 жовтня 201513300
Результати голосування на виборах в депутати сільських рад Обухівського району. Частина 2

 

Обухівський р-н, Копачівська сільська рада

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Щепанська Антонія Ярославівна Самовисування Громадянка України, народилася 02.03.1968 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "Фітеко", Адміністратор, місце проживання: с.Копачів Обухівський р-н, Київська обл.
2 Новицька Людмила Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 20.03.1965 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "Град Кия", Генеральний директор, місце проживання: м.Київ
3 Бардадим Леонід Васильович Самовисування Громадянин України, народився 25.05.1967 р., освіта загальна середня, безпартійний, Копачівський будинок культури, Завідуючий клубом, місце проживання: с.Копачів Обухівський р-н, Київська обл.
4 Зленко Тамара Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 21.11.1955 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Копачівська сільська рада, Головний бухгалтер, місце проживання: с.Копачів Обухівський р-н, Київська обл.
5 Майка Петро Андрійович Самовисування Громадянин України, народився 28.02.1957 р., освіта вища, безпартійний, Копачівська сільська рада, Секретар, місце проживання: с.Копачів Обухівський р-н, Київська обл.
6 Лисецький Анатолій Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 15.08.1968 р., освіта загальна середня, безпартійний, Копачівська сільська бібліотека, Технічний працівник, місце проживання: с.Копачів Обухівський р-н, Київська обл.
7 Селих Володимир Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 28.01.1968 р., освіта загальна середня, безпартійний, Київський лісгосп, Майстер лісу, місце проживання: с.Копачів Обухівський р-н, Київська обл.
8 Друзь Микола Васильович Самовисування Громадянин України, народився 14.03.1964 р., освіта загальна середня, безпартійний, ПП "Нестандартні металоконструкції, Директор приватної фірми, місце проживання: с.Копачів Обухівський р-н, Київська обл.
9 Беззуб Лілія Вікторівна Самовисування Громадянка України, народилася 10.01.1977 р., освіта загальна середня, безпартійна, Приватиний підприємець, місце проживання: с.Копачів Обухівський р-н, Київська обл.
10 Костенко Юлія Володимирівна Політична партія "Нові обличчя" Громадянка України, народилася 12.04.1991 р., освіта вища, безпартійна, ПрАТ "Обухівський молокозавод", Апаратник виробництва кисломолочних та дитячих молочних продуктів, місце проживання: с.Копачів Обухівський р-н, Київська обл.
11 Столяр Оксана Павлівна Самовисування Громадянка України, народилася 15.06.1987 р., освіта вища, безпартійна, Дитячий садок "Джерельце", Завідуюча дитячим садком, місце проживання: с.Копачів Обухівський р-н, Київська обл.
12 Пальцун Лариса Олексіївна Самовисування Громадянка України, народилася 29.05.1968 р., освіта загальна середня, безпартійна, Копачівська ФАП, Завідуюча фельдшерським пунктом, місце проживання: с.Копачів Обухівський р-н, Київська обл.

 

Обухівський р-н, Красненська Перша сільська рада

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Лимаренко Тетяна Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 25.09.1970 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, сільська Рада с.Красне Перше, секретар, місце проживання: с.Красне Перше, Обухівський р-н, Київська обл.
2 Лисенко Галина Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 15.01.1969 р., освіта вища, безпартійна, ПАБ "Обухів райагро сервіс", головний бухгалтер, місце проживання: с.Красне Перше, Обухівський р-н, Київська обл.
3 Клюєва Аліна Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 04.03.1987 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Красне Перше, Обухівський р-н, Київська обл.
4 Кияниця Сергій Васильович Самовисування Громадянин України, народився 18.05.1981 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Нові будівельні матеріали", майстер, місце проживання: с.Красне Перше, Обухівський р-н, Київська обл.
5 Гончар Олександр Іванович Самовисування Громадянин України, народився 26.04.1992 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Красне Перше, Обухівський р-н, Київська обл.
6 Мамчич Оксана Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 03.04.1983 р., освіта вища, безпартійна, ДНТУ м. Київ, друкарка, місце проживання: с.Красне Перше, Обухівський р-н, Київська обл.
7 Чорна Алла Олександрівна Самовисування Громадянка України, народилася 24.11.1982 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Красне Перше, Обухівський р-н, Київська обл.
8 Білик Олена Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 06.06.1970 р., освіта загальна середня, безпартійна, ТОВ "Інтерагро інвест-2007", комірник, місце проживання: с.Красне Перше, Обухівський р-н, Київська обл.
9 Сорока Василь Іванович Самовисування Громадянин України, народився 13.01.1972 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Світанок плюс", головний агроном, місце проживання: с.Красне Перше, Обухівський р-н, Київська обл.
10 Левченко Василь Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 19.11.1960 р., освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "Інтерагро інвест-2007", керуючий відділком №2, місце проживання: с.Красне Перше, Обухівський р-н, Київська обл.
11 Чередніченко Ярослав Анатолійович Самовисування Громадянин України, народився 09.01.1983 р., освіта вища, безпартійний, ВАТ "Київський КПК", слюсар, місце проживання: с.Красне Перше, Обухівський р-н, Київська обл.
12 Суружиу Олександр Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 25.10.1983 р., освіта загальна середня, безпартійний, трудова угода з ФОП, водій, місце проживання: с.Красне Перше, Обухівський р-н, Київська обл.

 

Обухівський р-н, Краснослобідська сільська рада

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Жук Микола Іванович Самовисування Громадянин України, народився 21.05.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Нещерів, Обухівський р-н, Київська обл.
2 Мойсієнко Олександр Якович Самовисування Громадянин України, народився 17.08.1973 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Нещерів, Обухівський р-н, Київська обл.
3 Гаврилик Валентина Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 17.12.1962 р., освіта загальна середня, безпартійна, приватне підприємство, приватний підприємець, місце проживання: с.Нещерів, Обухівський р-н, Київська обл.
4 Нетреба Віталій Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 10.06.1985 р., освіта загальна середня, безпартійний, ВАТ "ККПК", водій-автонавантажувач, місце проживання: с.Нещерів, Обухівський р-н, Київська обл.
5 Карась Олександр Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 08.09.1973 р., освіта вища, безпартійний, Обухівський центр первинної медико-санітарної допомоги, фельдшер, місце проживання: с.Нещерів, Обухівський р-н, Київська обл.
6 Журавський Йосип Іванович Самовисування Громадянин України, народився 28.11.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ПАТ "Обухівське", машиніст-тракторист, місце проживання: с.Нещерів, Обухівський р-н, Київська обл.
7 Конончук Василь Іванович Самовисування Громадянин України, народився 15.01.1959 р., освіта вища, безпартійний, приватне підприємство, приватний підприємець, місце проживання: с.Нещерів, Обухівський р-н, Київська обл.
8 Аношин Богдан Вікторович Самовисування Громадянин України, народився 25.04.1987 р., освіта вища, безпартійний, Обухівська райдержадміністрація, головний спеціаліст, місце проживання: с.Нещерів, Обухівський р-н, Київська обл.
9 Панченко Володимир Миколайович Політична партія "Нові обличчя" Громадянин України, народився 17.12.1983 р., освіта вища, безпартійний, Обухівська ЦРЛ, лікар невідкладних станів, місце проживання: с.Нещерів, Обухівський р-н, Київська обл.
10 Нещерет Василь Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 27.04.1961 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Нещерів, Обухівський р-н, Київська обл.
11 Призначено повторне голосування
12 Павленко Сергій Олександрович Самовисування Громадянин України, народився 13.09.1986 р., освіта загальна середня, безпартійний, ДП "Райське джерело", водій-експедитор, місце проживання: с.Нещерів, Обухівський р-н, Київська обл.

 

Обухівський р-н, Перегонівська сільська рада

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Ленда Ілля Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 02.08.1979 р., освіта загальна середня, безпартійний, ВАТ "Київський КПК", пожежник, місце проживання: с.Перегонівка, Обухівський р-н, Київська обл.
2 Ставніченко Володимир Васильович Самовисування Громадянин України, народився 08.10.1964 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Перегонівка, Обухівський р-н, Київська обл.
3 Вдовенко Ніна Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 15.12.1954 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: с.Перегонівка, Обухівський р-н, Київська обл.
4 Яценко Світлана Ярославівна Самовисування Громадянка України, народилася 07.02.1975 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Перегонівський будинок культури, Директор будинку культури, місце проживання: с.Перегонівка, Обухівський р-н, Київська обл.
5 Йосипенко Валентина Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 22.11.1961 р., освіта загальна середня, безпартійна, СТОВ "Україна", Технік штучного осеменіння, місце проживання: с.Перегонівка, Обухівський р-н, Київська обл.
6 Ковтун Олег Іванович Самовисування Громадянин України, народився 08.12.1980 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Перегонівка, Обухівський р-н, Київська обл.
7 Крутенко Сергій Андрійович Самовисування Громадянин України, народився 12.06.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Перегонівська сільська рада, Оператор газового обладнання, місце проживання: м.Обухів, Київська обл.
8 Призначено повторне голосування
9 Кулик Віктор Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 02.09.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Васильківська ФЕГГ, газовпогрядник, місце проживання: с.Перегонівка, Обухівський р-н, Київська обл.
10 Івахненко Марія Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 14.04.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Перегонівська сільська рада, Секретар, місце проживання: с.Перегонівка, Обухівський р-н, Київська обл.
11 Пилипович Вадим Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 27.09.1971 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ПП "Даук Артем", Контролер КПП, місце проживання: с.Перегонівка, Обухівський р-н, Київська обл.

 

Обухівський р-н, Першотравенська сільська рада

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Савчук Марія Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 17.06.1963 р., освіта загальна середня, безпартійна, КНУ ім. Тараса Шевченка, охоронець, місце проживання: с. Перше Травня, Обухівський р-н, Київська обл.
2 Яковець Людмила Олексіївна Самовисування Громадянка України, народилася 24.05.1979 р., освіта загальна середня, безпартійна, Першотравенська ЗОШ І-ІІ ст., Декретна відпустка, місце проживання: с. Перше Травня, Обухівський р-н, Київська обл.
3 Шапенко Любов Федорівна Самовисування Громадянка України, народилася 17.09.1951 р., освіта загальна середня, безпартійна, Першотравенська сільська рада, двірник, місце проживання: с. Перше Травня, Обухівський р-н, Київська обл.
4 Цибулько Ірина Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 01.01.1975 р., освіта вища, безпартійна, ДНЗ "Золотий ключик", завідуюча, місце проживання: с. Перше Травня, Обухівський р-н, Київська обл.
5 Саєнко Анатолій Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 24.08.1980 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "БРСМ-Нафта", охоронець, місце проживання: с. Перше Травня, Обухівський р-н, Київська обл.
6 Довгопол Петро Григорович Самовисування Громадянин України, народився 31.08.1972 р., освіта вища, безпартійний, ФОП "Довгопол", підприємець, місце проживання: с. Перше Травня, Обухівський р-н, Київська обл.
7 Домантович Іван Олександрович Самовисування Громадянин України, народився 27.07.1974 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, АГУ ДЗ СБ України, Слюсар-сантехнік, місце проживання: с. Перше Травня, Обухівський р-н, Київська обл.
8 Петрук Надія Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 02.02.1955 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: с. Перше Травня, Обухівський р-н, Київська обл.
9 Васильківська Людмила Сергіївна Самовисування Громадянка України, народилася 06.11.1960 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: с. Перше Травня, Обухівський р-н, Київська обл.
10 Муренко Оксана Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 18.11.1971 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Першотравенська сільська рада, секретар, місце проживання: с. Перше Травня, Обухівський р-н, Київська обл.
11 Чабан Василь Сергійович Самовисування Громадянин України, народився 02.08.1984 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ФОП "Довгопол", розформувальник, місце проживання: с. Перше Травня, Обухівський р-н, Київська обл.
12 Самофалова Жанна Анатолівна Самовисування Громадянка України, народилася 16.07.1969 р., освіта вища, безпартійна, Обухівська районна рада, Головний спеціаліст з питань організаційного забезпечення діяльності ради, місце проживання: м. Обухів, Київська обл.

 

Обухівський р-н, Підгірцівська сільська рада

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Ус Віталій Вікторович Самовисування Громадянин України, народився 06.04.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Підгірцівське комунальне господарство, різноробочий, місце проживання: с.Підгірці, Обухівський р-н, Київська обл.
2 Кравченко Сергій Павлович Самовисування Громадянин України, народився 10.08.1956 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Епос", технік, місце проживання: с.Підгірці, Обухівський р-н, Київська обл.
3 Сатко Сергій Олександрович Самовисування Громадянин України, народився 26.04.1984 р., освіта вища, безпартійний, ПП "Каріна", оператор, місце проживання: с.Підгірці, Обухівський р-н, Київська обл.
4 Артюхов Олександр Аркадійович Самовисування Громадянин України, народився 24.11.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Підгірці, Обухівський р-н, Київська обл.
5 Яхнієнко Євген Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 01.01.1991 р., освіта вища, безпартійний, СВП "Автотранспорт", водій, місце проживання: с.Підгірці, Обухівський р-н, Київська обл.
6 Кищенко Тетяна Степанівна Самовисування Громадянка України, народилася 09.08.1965 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Підгірцівська сільська рада, касир-діловод, місце проживання: с.Підгірці, Обухівський р-н, Київська обл.
7 Остапенко Віктор Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 18.08.1996 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Підгірці, Обухівський р-н, Київська обл.
8 Сас Олександр Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 02.08.1972 р., освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: с.Підгірці, Обухівський р-н, Київська обл.
9 Поремська Тетяна Вікторівна Самовисування Громадянка України, народилася 30.01.1961 р., освіта загальна середня, безпартійна, Підгірцівська сільська рада, секретар, місце проживання: с.Підгірці, Обухівський р-н, Київська обл.
10 Марковеєв Андрій Левкович Самовисування Громадянин України, народився 09.12.1976 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: с.Креничі, Обухівський р-н, Київська обл.
11 Токарчук Віталій Захарович Самовисування Громадянин України, народився 02.01.1944 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Романків, Обухівський р-н, Київська обл
12 Призначено повторне голосування

 

Обухівський р-н, Семенівська сільська рада

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Кононенко Олена Вікторівна Самовисування Громадянка України, народилася 15.10.1984 р., освіта вища, безпартійна, ДНЗ "Зернятко" с.Семенівка, вихователь, місце проживання: с.Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл.
2 Сторожик Тетяна Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 15.07.1980 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст., Технічний працівник, місце проживання: с.Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл.
3 Феокрітова Ольга Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 30.08.1982 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл.
4 Сушко Павло Іванович Самовисування Громадянин України, народився 12.07.1944 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл.
5 Онищенко Валентина Андріївна Самовисування Громадянка України, народилася 01.07.1966 р., освіта вища, безпартійна, Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст., Вчитель, місце проживання: с.Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл.
6 Лозенко Лариса Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 12.05.1967 р., освіта вища, безпартійна, Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст., Вчитель, місце проживання: с.Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл.
7 Йосипенко Валентина Андріївна Самовисування Громадянка України, народилася 14.02.1964 р., освіта вища, безпартійна, Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст., Вчитель, місце проживання: с.Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл.
8 Давиденко Галина Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 03.01.1975 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Семенівська сільська рада, Секретар сільської ради, місце проживання: с.Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл.
9 Кононенко Людмила Олександрівна Самовисування Громадянка України, народилася 07.02.1977 р., освіта вища, безпартійна, Обухівська ЦРЛ, Лікар-стоматолог, місце проживання: с.Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл.
10 Загребельна Юлія Юріївна Самовисування Громадянка України, народилася 23.11.1963 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Семенівська сільська рада, бухгалтер сільської ради, місце проживання: с.Кулі, Обухівський р-н, Київська обл.
11 Нога Віталій Васильович Самовисування Громадянин України, народився 26.01.1975 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, СТОВ "Україна", тракторист, місце проживання: с.Кулі, Обухівський р-н, Київська обл.
12 Мазуренко Валентина Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 23.11.1963 р., освіта вища, безпартійна, ДНЗ "Зернятко" с.Семенівка, виховаль, місце проживання: с.Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл.

 

Обухівський р-н, Старобезрадичівська сільська рада

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Крушинська Надія Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 06.12.1958 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, с. Старі Безрадичі, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Старі Безрадичі, Обухівський район, Київська область
2 Петриченко Галина Вікторівна Самовисування Громадянка України, народилася 12.02.1959 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Обухівська ЦРЛ, медична сестра, місце проживання: с. Старі Безрадичі, Обухівський район, Київська область
3 Горбаченко Василь Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 08.12.1965 р., освіта загальна середня, безпартійний, Обухівська ЦРЛ, водій, місце проживання: с. Старі Безрадичі, Обухівський район, Київська область
4 Чикилевська Катерина Віталіївна Самовисування Громадянка України, народилася 02.06.1956 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: с. Старі Безрадичі, Обухівський район, Київська область
5 Козаченко Марина Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 27.01.1985 р., освіта вища, безпартійна, сільська рада, бухгалтер, місце проживання: с. Старі Безрадичі, Обухівський район, Київська область
6 Данчек Наталія Вікторівна Самовисування Громадянка України, народилася 16.08.1991 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Старі Безрадичі, Обухівський район, Київська область
7 Замкова Наталія Трохимівна Самовисування Громадянка України, народилася 04.11.1965 р., освіта загальна середня, безпартійна, сільська рада, секретар, місце проживання: с. Старі Безрадичі, Обухівський район, Київська область
8 Пінчук Ніна Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 25.05.1963 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Старі Безрадичі, Обухівський район, Київська область
9 Сітніков Валерій Вікторович Самовисування Громадянин України, народився 15.09.1975 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, СФГ "Гощівське", фермер, місце проживання: с. Старі Безрадичі, Обухівський район, Київська область
10 Бездільний Петро Петрович Самовисування Громадянин України, народився 10.09.1948 р., освіта загальна середня, безпартійний, Трипільська ТЕС, слюсар, місце проживання: с. Нові Безрадичі Обухівський район, Київська область
11 Шевченко Григорій Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 12.09.1948 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с. Нові Безрадичі Обухівський район, Київська область
12 Литвин Микола Іванович Самовисування Громадянин України, народився 23.05.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Нові Безрадичі Обухівський район, Київська область

 

Обухівський р-н, Трипільська сільська рада

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Бакалим Роман Вячеславович Самовисування Громадянин України, народився 27.03.1994 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Обухівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень Державної установи "Київськиї обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України", Помічник лікаря-єпідеміолога, місце проживання: с. Трипілля, Обухівський р-н, Київська обл.
2 Оленич Оксана Павлівна Самовисування Громадянка України, народилася 22.03.1971 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ВАТ "Експериментально-механічний завод", місце проживання: с. Трипілля, Обухівський р-н, Київська обл.
3 Мартиненко Євгеній Олексійович Самовисування Громадянин України, народився 30.07.1979 р., освіта вища, безпартійний, КП "Києво-святошинська тепломережа" КОР, директор, місце проживання: м. Обухів, Київська обл.
4 Олексієнко Світлана Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 29.10.1973 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ПП "Олексієнко", ПП, місце проживання: с. Трипілля, Обухівський р-н, Київська обл.
5 Коширенков Семен Вячеславович Самовисування Громадянин України, народився 21.10.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "СЕМФлот", директор, місце проживання: м. Обухів, Київська обл.
6 Яблуновський Віталій Васильович Самовисування Громадянин України, народився 24.02.1972 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Трипілля, Обухівський р-н, Київська обл.
7 Терпило Андрій Йосипович Самовисування Громадянин України, народився 01.04.1972 р., освіта вища, безпартійний, НАНУ ІЯД ВСЯ, Інженер, місце проживання: с. Трипілля, Обухівський р-н, Київська обл.
8 Поповіченко Світлана Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 02.09.1978 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "ВТФ Екмі", пакуальник, місце проживання: с. Трипілля, Обухівський р-н, Київська обл.
9 Сутковий Сергій Юрійович Самовисування Громадянин України, народився 23.04.1981 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Експотекс", Директор, місце проживання: с. Трипілля, Обухівський р-н, Київська обл.
10 Хапкова Віра Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 17.08.1959 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Трипільська сільська рада, Секретар, місце проживання: с. Трипілля, Обухівський р-н, Київська обл.
11 Строгий Микола Петрович Самовисування Громадянин України, народився 25.11.1959 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Трипілля, Обухівський р-н, Київська обл.
12 Сладкий Володимир Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 29.10.1949 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с. Трипілля, Обухівський р-н, Київська обл.
13 Остапенко Віктор Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 08.05.1987 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Аерок", Провідний інженер, місце проживання: с. Трипілля, Обухівський р-н, Київська обл.
14 Миколенко Володимир Васильович Самовисування Громадянин України, народився 16.03.1978 р., освіта вища, безпартійний, Трипільська середня школа І-ІІІ ступенів, Вчитель, місце проживання: с. Трипілля, Обухівський р-н, Київська обл.

 

Обухівський р-н, Халеп'янська сільська рада

 

№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Лукашенко Сергій Петрович Самовисування Громадянин України, народився 17.10.1977 р., освіта загальна середня, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: с. Халеп’я, Обухівський р-н, Київська обл.
2 Фесенко Володимир Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 05.09.1983 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: с. Халеп’я, Обухівський р-н, Київська обл.
3 Канабас Валентина Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 28.04.1972 р., освіта вища, безпартійна, Халеп’янська сільська рада, Ссекретар, місце проживання: с. Халеп’я, Обухівський р-н, Київська обл.
4 Коваленко Петро Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 19.01.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Збройні сили України (Учасник АТО), водій, місце проживання: с. Халеп’я, Обухівський р-н, Київська обл.
5 Шульга Ірина Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 18.08.1984 р., освіта вища, безпартійна, Київський обласний археологічний музей, Завідуюча відділенням, місце проживання: с. Халеп’я, Обухівський р-н, Київська обл.
6 Лукашенко Руслан Петрович Самовисування Громадянин України, народився 04.02.1973 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Фінес", охоронець, місце проживання: с. Халеп’я, Обухівський р-н, Київська обл.
7 Осока Анатолій Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 20.08.1958 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Музей імені Корнійчука "Ліітературно-мистецькі Плюти"с. Плюти, охоронець, місце проживання: с. Халеп’я, Обухівський р-н, Київська обл.
8 Лемешко Олександр Петрович Самовисування Громадянин України, народився 03.11.1982 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Халеп’я, Обухівський р-н, Київська обл.
9 Призначено повторне голосування
10 Кочубей Світлана Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 02.12.1985 р., освіта вища, безпартійна, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, Прровідний спеціаліст департаменту землеустрою та охорони земель, місце проживання: с. Халеп’я, Обухівський р-н, Київська обл.
11 Дрозд Павло Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 25.01.1979 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: с. Халеп’я, Обухівський р-н, Київська обл.
12 Сулима Святослав Васильович Самовисування Громадянин України, народився 28.04.1977 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Трипільська ТЕС, антажник ЦПП, місце проживання: с. Халеп’я, Обухівський р-н, Київська обл.

 

Обухівський р-н, Щербанівська сільська рада

<td class="td

№ ВО
Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру