gBft

СКОРО ВИБОРИ?

15:30 16 січня 20181820

 

За інформацією з сайту "Трипільський край", 27.12.2017 у Верховній Раді зареєстровано Проект Постанови про призначення позачергових виборів Українського міського голови Обухівського району Київської області (25 березня 2018 року).

проект вибори

Якщо проект постанови буде винесено на голосування і депутати проголосують «За», то вже навесні будемо мати нового мера міста. Цікаво, що у пояснювальній записці вказано, що «За оперативною інформацією, на даний час не планується об’єднання Української міської ради з іншими територіальними громадами».

пояснювальна записка

Виходить, що довіри до нинішньої команди у районі немає – якщо об’єднання громад так і не сталося.

Відповідно до пункту 30 статті 85 Конституції України, частини третьої статті 14, частин першої та шостої статті 15 Закону України “Про місцеві вибори” у разі дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови позачергові вибори призначаються Верховною Радою України на неділю не пізніш як за 60 днів до дня виборів, Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України призначити позачергові вибори Українського міського голови на неділю 25 березня 2018 року, прийнявши про це відповідну Постанову Верховної Ради України.

Таким чином, винести на розгляд проект постанови мають у січні 2018 року. Тож, незабаром стане точно відома дата виборів мера міста.

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру