gBft

Київоблрада знову спробує дозволити намив піску в Дніпрі компанії мера Українки Козирєва

12:55 26 квітня 20172110
Київоблрада знову спробує дозволити намив піску в Дніпрі компанії мера Українки Козирєва

У порядку денному засідання 13 сесії Київоблради, яка відбудеться 27 квітня, ухвалюватимуть рішення про надання права видобутку піску ТОВ "Дніпровські піски" в акваторії Дніпра

Як повідомляє "Моя Київщина", даний проект рішення вже був у порядку денному минулої сесії, однак рада так його і не ухвалила.

Згідно з даним проектом рішення "Про надання гірничого відводу Товариству з обмеженою відповідальністю «ДНІПРОВСЬКІ ПІСКИ" пропонується "надати Товариству з обмеженою відповідальністю «ДНІПРОВСЬКІ ПІСКИ» (код ЄДРПОУ 39755966) гірничий відвід площею 164,17 га для розробки Стайківського родовища піску, що розташоване в руслі р. Дніпро, в північній частині акваторії Канівського водосховища, навпроти  с. Стайки Кагарлицького району Київської області, на строк дії спеціального дозволу на користування надрами".

Як раніше повідомляли "Моя Київщина", кінцевим бенефеціаром цієї компанії є Віталій Ільїн – колишній директор "Київського річкового порту". А також екс-директор скандально відомого ТОВ "Дніпро-надра", яке пов’язують з мером Українки Павлом Козирєвим. У 2016 році ТОВ "ДНІПРО-НАДРА" фігурувала у скандалах з незаконним намиванням піску. У зв'язках з даною компанією звинувачували мера Українки Козирєва.

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру