gBft

Підгірцівська громада не бачить в поліції свою опору

11:47 26 квітня 20172240
Підгірцівська громада не бачить в поліції свою опору

Як на мене, дивне ставлення представників Обухівського відділу Національної поліції до жителів району, яких вони повинні захищати і охороняти. Наведу кілька фактів.

Наркопритон. Вже не перший рік село Креничі живе з проблемою збуту наркотичних речовин. Не говорив про це лише лінивий. Але знають всі, у тому числі і ті, хто повинні з цим боротись. Однак, наркопритон спокійнісенько працює й надалі, а місцевим жителям залишається лише надія, що хтось це припинить. Можливо це буде й районна поліція, але не теперішній її склад, який пропонує "написати в поліцію депутатське звернення щодо наявної проблеми".

Постійних рух важковаговиків. З проблемою руху важковаговиків, які їздять нашими селами, борються лише самі жителі сіл. Регулярно викликаємо наряд поліції задля реагування на це. Проте, лише порядність новообраних молодих поліціянтів не дає їм стати на бік перевізників. Але цим не гидує "стара гвардія", яка раз-по-раз звинувачує жителів, які намагаються зберегти в належному стані дороги (чим, до речі, повинна займатись як раз поліція), в тому, що вони блокують рух транспорту, "а перенавантаження ви ще докажіть"! І коли інспектору з дорожнього руху нагадуєш, що згідно правил дорожнього руху є обмеження за вагою, то в нього правила це лише підзаконний акт. І навіть стаття 20 Закону України "Про автомобільні дороги" для нього не аргумент.
Цей же інспектор з дорожнього руху був невдоволений фактом початку ремонтних робіт дороги на спуску в село Підгірці.

Можна вже мовчати про підозрілих осіб, на яких поліція просто не реагує. Наприклад, той же Іван Іванович, який всім відомий як Молдаван - бійки, знущання над дітьми, крадіжки. Але поліція мовчить.

Я можу з впевненістю сказати, що майже кожен житель Підгірцівської громади не бачить в поліції свою опору. Проте все ж таки вони працюють...

Ця поліція 19 грудня 2016 року кримінальним провадженням № 12016110230001751 розпочинає досудове розслідування відносно посадових осіб Підгірцівської сільської ради. Це в той час, коли роботи по ремонту доріг ще не закінчились! Смішно, але, читаючи дане кримінальне провадження, видно, що воно складене виключно з інформації, яка була висвітлена на офіційному сайті сільської ради про ремонт дороги з гори до центру села Підгірці. Вивчаючи матеріали справи, взагалі не зрозуміло, в чому поліція вбачає склад злочину? Проведена тендерна процедура, договір з Києвом, виконання робіт, технагляд, оплата, після чого в ухвалі: "Зазначені факти вказують на ознаки складу кримінального правопорушення". Як на мене, справа побудована виключно на порівняно значній, як для району, сумі коштів на ремонт.

Сільська рада ще до ухвали безперешкодно надала копії всіх документи, які були потрібні поліції для вивчення. Але цього виявилось замало - 29 березня 2017 року Обухівський суд приймає ухвалу про часткове вилучення документів сільської ради.

Особисто мені не соромно дивитись в очі жителям громади - жодних протиправних діянь, в тому числі привласнення чи розтрати майна, про що йдеться в ухвалі, з моєї сторони немає.

Кримінальна справа на самому її початку, але тим, кому вигідно мене і сільську раду дискредитувати, свою справу вже роблять...

Джерело https://www.facebook.com/serhii.s.kravchenko?fref=nf

 

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру