gBft

На ремонт двох шкіл у Київській області влада виділила 90 млн гривень

17:12 18 серпня 20165200
На ремонт двох шкіл у Київській області влада виділила 90 млн гривень

Департамент регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Київської облдержадміністрації 11 серпня уклав угоди з ТОВ "І.Б.К. Девелопмент "на будівництво шкіл в містах Буча та Українка. Загальна вартість угоди склала 90 млн 194 тис. 955,6 гривень.

Про це інтернет-виданню KV стало відомо з повідомлення "Вісника державних закупівель".

Відповідно до першого договору, на будівництво гімназії на 14 класів по вул. Вишнева в м Буча Київської області підрядник отримає 46 млн 874 тис. 955,60 гривень. Планується встановити вікна та двері, виконати внутрішню і зовнішню обробку, влаштувати інженерні мережі і тепловий пункт, придбати і змонтувати обладнання, побутову техніку і сантехніку, встановити огорожу, влаштувати спортивний майданчик і футбольне поле, впорядкувати й озеленити територію.

Згідно з другим договором, ще 43 млн 320 тис. Гривень ТОВ "І.Б.К. Девелопмент "отримає на добудову до загальноосвітньої школі № 1, розташованої по вул. Юності, 7 в м.Українка Обухівського району Київської області. Планується добудувати початкову школу на 300 місць і актовий зал на 240 місць. Підрядник зобов'язується виконати загальнобудівельні роботи, прокласти інженерні мережі, поставити вікна і двері, придбати обладнання, влаштувати спортивний майданчик, бігові доріжки, футбольне поле, огорожу і дороги, упорядкувати і озеленити територію.

Будівельні роботи, відповідно до обох договорами, повинні бути завершені до кінця 2018 року.

За даними Єдиного держреєстру, ТОВ "І.Б.К. Девелопмент "належить Олександру Лукьянцев, Олегу Волинцеве, Віталію Жуковському і ТОВ" Фін Марк ", яким володіють Максим Гринь і ТОВ" Компанія з управління активами "Сіті Ессет Менеджмент" Віталія Карпюка.

Відзначимо, згідно з даними "ВДЗ", в листопаді 2015 року ТОВ "І.Б.К. Девелопмент "виграло єдиний тендер Департаменту на реконструкцію гімназії" Інтелект "у Вишгороді за 9,69 млн гривень.

Конкурентами ТОВ "І.Б.К. Девелопмент "на нинішніх торгах виступили ТОВ" Сіті Буд "(43 428 000 грн),, ТОВ" Армабуд ЛТД "(51 689 361,60 грн), ТОВ" Плутон-С "(45 681 537,60 грн), ТОВ" Будгарант плюс "(47 539 777,20 грн) і ТОВ" Львівський будівельний холдинг "(48 174 362,40 грн).

Згідно Єдиного держреєстру, бориспільський ТОВ "Сіті Буд" зараз записано на Ікромджона Сатвальдіева з Узбекистану, директором є Олександр Постовий. Однак, до 2013 року фірмою володіли вищезгадані Лук'янець, волинців і Жуковський разом з кіпрським офшором "Харашторм Кепітал Лімітед" (Harastorm Capital Limited).

ТОВ "Львівський будівельний холдинг" записано на Володимира Вдовьяка, який раніше був директором. Першозасновник були Олег Петеляк і Ігор Гринкевич.

Останній був співвласником ліквідованого вже ТОВ "Будівельна компанія" Верховина ", відомого насамперед через скандал навколо реставрації Вірменського собору у 2009 році у Львові. Фірма виграла тендер Львівської міськради на виконання складних реставраційних робіт, не маючи фахівців і не володіючи технологіями. Пізніше правоохоронні органи заявили, що фірма підробила документи. Проти Гринкевича як директора і засновника "Верховини" прокуратура Галицького району порушила кримінальну справу.

Заявки ТОВ "Плутон-С", ТОВ "Армабуд Лтд" і ТОВ "Будгарант Плюс" відхилили через претензії до документів.

Інформація з сайту КіевVласть Марія Сербук

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру