gBft

Громада Обухова вимагає ввести обов

17:00 18 серпня 20163680
Громада Обухова вимагає ввести обов

Громада міста Обухова Київської області звернулася до мера міста з вимогою ввести обов'язкові закупівлі через систему електронних закупівель ProZorro. Ціновий поріг в електронній системі державних закупівель жителі міста пропонують встановити в розмірі 3 тис. гривень.

Про це повідомляє інтернет-видання KV відповідно петиції на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

 

"В умовах складної економічної ситуації в країні, громада міста звертається до міського голови з вимогою негайного впровадження обов'язкових допорогових електронних державних закупівель ProZorro в місті Обухів та встановити, що всі закупівлі товарів, робіт і послуг більше 3000 (три тисячі) гривень органами міської ради та підприємствами комунальної власності повинні здійснюватися виключно із застосуванням системи електронних закупівель ProZorro ", - йдеться в петиції.

Нагадаємо, станом на початок березня 2016 року у платформі було проведено 75 тисяч тендерів, зареєстровано понад 4 тисячі організаторів торгів, а економія бюджетних коштів перевищила 1 млрд гривень.

Платформою електронних торгів користуються ряд міністерств (інфраструктури, оборони, юстиції, фінансів), державні підприємства "Укрпошта" і "Енергоатом", Нацбанк та інші державні структури. Зокрема, Міноборони завдяки цій програмі вже зекономило понад 300 млн гривень.

Інформація з сайту інтернет-видання КиевVласть Виктория Билоус

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру