gBft

Місце Семеняки в Київоблраді займе депутат-укроповец з Обухова

10:36 04 липня 20164500
Місце Семеняки в Київоблраді займе депутат-укроповец з Обухова
Місце Семеняки в Київоблраді займе депутат-укроповец з Обухова 0
Місце Семеняки в Київоблраді займе депутат-укроповец з Обухова 1

У зв'язку зі смертю депутата Київської обласної ради від партії УКРОП Миколи Семеняки його місце в колегіальному органі Київщини займе новий обранець. Ним стане головний "укроповец" Обухова, відомий міський депутат Денис Нестеров.

Згідно з наявними в розпорядженні інтернет-видання «КиевВласть» документам, мандат Київської обласної ради може незабаром отримати "укроповец" Нестеров Денис Юрійович. На фото: Рейтинг кандидатів у депутати від УКРОП до Київоблради.

На місцевих виборах в жовтні 2015 го року він набрав майже 12% (798) голосів виборців на окрузі №79 (Обухів). У рейтингу він - восьмий після глави фракції УКРОП Київоблради Дениса Борисенко.

Зараз Денис Нестеров працює в міській раді Обухова, куди пройшов за списками кропу (№1). У коментарі KV він повідомив, що вже прийняв рішення на користь роботи в Київоблраді.

"Я вирішив вибрати депутатський мандат Київської обласної ради. Заява поки що не написав, територіальна виборча комісія буде засідати тільки на наступному тижні. Щодо того, хто стане главою фракції УКРОП в Обухівському міськраді після мого відходу, рішення ще не приймалося. Замість мене до міськради зайде Андрій Бабич ", - розповів Денис Нестеров.

За даними Центрвиборчкому, Денис Нестеров народився в 1982 році в Горлівці Донецької області, працює на посаді заступника директора з виробничої діяльності ДП "Укрекоресурси".

За даними Єдиного державного реєстру, в рідній Горлівці, яка перебуває нині на окупованій території, у Дениса Несторова є бізнес у вигляді колективного підприємства "Сігалу", що займається орендою нерухомості. Крім нього в списку співзасновників цієї компанії перебувають Валентина Григорівна Нестерова і Дорогань Оксана Леонідівна.

Довідка: вночі 27 червня депутат Київської обласної ради VII скликання Микола Семеняка пішов з життя у віці 49 років. За попередньою інформацією, смерть настала через серцевий напад. Семеняка був членом фракції УКРОП, працював у постійній комісії з питань екології, природокористування, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій.

За інформацією інтернет-видання «КиевВласть»

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру