gBft

Обухівщині представили нового голову РДА

22:09 11 травня 20165330
Обухівщині представили нового голову РДА

Вчора у приміщенні Обухівської РДА голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук представив активу району нового керівника адміністрації. Згідно розпорядження Президента України від 29 квітня 2016 року №152/2016-рп головою Обухівського району призначено Олександра Туренка.

Вітаючи голову райдержадміністрації з призначенням на посаду, Максим Мельничук зазначив, що зараз вкрай важливо об’єднатися навколо вирішення нагальних проблем кожного окремого району та Київщини вцілому.

«На місцях має бути розуміння стратегії розвитку держави прописаної Президентом України. Адже у цьому документі якраз чітко визначено засадничі принципи покращення якості життя та соціальних стандартів. Кожен район нашої області вирізняється своєю специфікою та водночас унікальністю, але для розуміння основних тенденцій необхідних для розвитку тієї чи іншої території має бути розроблена відповідна програма дій. Основні засадничі принципи якої складатимуть цілісну стратегію перспектив розвитку та основних напрямів життєдіяльності Київської області. Зокрема, єдина програма району передбачає спільну роботу влади та громадськості над проектною документацією», - резюмував голова Київської облдержадміністрації.      

Продовжуючи керівник столичної області також наголосив і на тому, що вимагатиме від кожного голови РДА впродовж двох місяців не лише створити по своєму району власну програму, але і презентували її основні засади. Голова Київської облдержадміністрації особисто перевірить та заслухає новопризначених голів РДА щодо питання розробки програми з покроковими діями та планами реалізації соціальних, економічних, культурних, освітніх й інших програм, які необхідні на місцях.

Серед основних завдань, які Максим Мельничук поставив перед керівництвом району були названі наступні: боротьба з корупцією, незаконною вирубкою лісу та незаконним намивом піску, вирішення земельних питань, переведення підприємств району на реєстрацію до Обухівщини, що передбачає збільшення надходжень до місцевого бюджету.

Голова ОДА звернув увагу нового керівництва району і на питання проведення процесу децентралізації та об’єднання громад з метою визначення основних пріоритетів розвитку Обухівського району, а також конструктивну роботу РДА з районною та міською радами у питанні розробки та реалізації програм обласного рівня.  

http://www.kyiv-obl.gov.ua/

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру