gBft

Події

Стали відомі подробиці про смерть 37-річної обухівчанки Людмили Охрим.Стали відомі подробиці про смерть 37-річної обухівчанки Людмили Охрим.
17/05/2016
  
Попередня версія слідчих була - "гостра серцево-судинна недостатність", але чоловік дружини та громадськість Обухова не вірить в таку версію і вимагають покарати винних!
На сьогоднішньому пікеті, начальник слідчого управління Київської області, обіцяв, що результати слідства будуть оголошені через тиждень,
В Обухові затримали В Обухові затримали "міняйла"
29/04/2016
 
Вчора, 28 квітня, працівники Обухівського відділу поліції спільно з співробітниками управління захисту економіки в Київській області викрили зловмисника, який незаконно обмінював валюту.
КИЇВСЬКИЙ КПК ПІДТРИМАВ КИЇВСЬКИЙ КПК ПІДТРИМАВ "КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ"
25/04/2016
 
Київський КПК підтримав найбільшу подію в Україні, що об’єднує літературу і мистецтво - «Книжковий Арсенал».
В с.Підгірці пройде другий бізнес-табір для переселенців-підприємців: «Інструменти успіху: розвиток бізнесу в мінливих ринкових умовах»В с.Підгірці пройде другий бізнес-табір для переселенців-підприємців: «Інструменти успіху: розвиток бізнесу в мінливих ринкових умовах»
21/04/2016
 
22-24 квітня відбудеться бізнес-табір для вимушено переміщених осіб із Криму та східних областей України, які прагнуть розвинути свій бізнес та отримати практичні інструменти для вирішення існуючих бізнес-проблем, нові знання та корисні знайомства.
Сторінки

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру