Bf

Коземко Олег Миронович - Заслужений енергетик України

16:28 28 серпня 20184340
Коземко Олег Миронович - Заслужений енергетик України

Напередодні відзначення Дня Конституції України в. о. генерального директора ПАТ «Центренерго» Коземку Олегу Мироновичу присвоєно почесне звання «Заслужений енергетик України» (Указ Президента України № 188/2018 від 27 червня 2018 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України»).

Профільну спеціальність інженер-теплоенергетик Олег Коземко отримав у Національному університеті «Львівська політехніка». Має дві вищі освіти. Свою трудову біографію Олег Миронович розпочав з 1995 року на Добротвірській ДРЕС ВАТ «Західенерго» пройшовши шлях від машиніста-обхідника до інженера котлотурбінного цеху.

Олег Коземко багато років свого життя присвятив роботі в енергетиці. Має успішний досвід роботи в ПАТ «Центренерго» на різних посадах, у т.ч. директора Трипільської ТЕС (з 12 грудня 2008р. по 10 січня 2011р.), технічного директора Товариства.

З вересня 2015 року його обрано членом Дирекції ПАТ «Центренерго», та покладено виконання повноважень та обов’язків генерального директора ПАТ «Центренерго».

Державна нагорода стала визнанням вагомих заслуг керівника Товариства в забезпеченні сталої роботи вітчизняної енергетики в складні для країни часи, впровадженні нових передових технологій, особистого внеску в розвиток компанії, як складової паливно-енергетичного комплексу України.

Колектив Трипільської ТЕС ПАТ «Центрененерго» висловлює глибоку повагу Олегу Коземку за його вагомі здобутки, які створені щоденною та наполегливою працею. Нехай ці досягнення додадуть Вам, Олеже Мироновичу, віри й життєвих сил! Хай усі труднощі будуть переможені, а успіх завжди окриляє душу! Бажаємо, щоби неодмінно збувалися всі Ваші наміри, та справджувалися численні побажання! Зичимо Вам доброго здоров’я, невичерпної енергії та натхнення! Хай завжди на життєвому шляху зустрічаються люди, віддані справі, порядні і гідні Вашої поваги.

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2020. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру