gBft

12 кікбоксерів з Обухова вибороли право представляти Україну на Чемпіонаті Світу та Європи

17:17 02 липня 2018280
12 кікбоксерів з Обухова вибороли право представляти Україну на Чемпіонаті Світу та Європи
12 кікбоксерів з Обухова вибороли право представляти Україну на Чемпіонаті Світу та Європи 0
12 кікбоксерів з Обухова вибороли право представляти Україну на Чемпіонаті Світу та Європи 1

Наші земляки завоювали 14 золотих, 5 срібних та 7 бронзових нагород. 12 спортсменів клубу вибороли право в складі збірної України виступати на Чемпіонаті Світу та Європи, які пройдуть в Києві з 02 по 06 травня 2018 року у Міжнародному Виставковому Центрі.

Бойко Анастасія, Крачун Альбіна, Зборівська Аня, Качан Лев, Цюкало Даніїл, Мілевський Денис, Афанасьев Влад, Дем`яненко Вадим, Коваленко Максим, Бороденко Роман, Кучко Олександр, Кубарський Ігор та тренер Потебенько В.М., Дем`яненко Володимир та Качан Микола отримали ліцензії на судійство на Чемпіонаті Світу та Європи. Вперше такий великий склад буде представляти Обухів на Чемпіонаті Світу та Європи.

Проте проблеми залишаються ті ж самі: «На жаль, в команди немає спонсорів і всі витрати ляжуть на плечі батьків А це не маленька сума. Владі як завжди до спорту немає ніякої справи», – скаржиться тренер Обухівських тигрів.

 

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру