gBft

Бійки в Старих Безрадичах

14:56 10 квітня 2018690

БЕЗЗАКОННЯ І СВАВІЛЛЯ
Жах, страх і побиття дітей замість святкового настрою. 7 березня у с.Ст.Безрадичі відбувся святковий концерт присвячений жіночому дню...та святковий настрій закінчився жахіттям. Через пів години після концерту, коли юні артисти ще були у організаторському кабінеті і їли смаколики, до них увірвалися невідомі в масках і почали бити всіх хто потрапляв їм до рук. Решта злочинного угрупування забігли до актового залу і теж били всіх без розбору. 
Синці, гіматоми, вибиті зуб, струс мозку, кров по залу та розтрощені меблі — ось чим закінчився святковий настрій. Я, як директор Будинку культури відразу відреагувала на цю ситуацію,викликала поліцію і чекаю розслідування...та чи знайдуться винуватці? 
Одна з версій вказує на те, що це була спланована і замовлена *розбійньцька акція*. То що ж це діється? Постраждали діти і підлітки. Сьогодні вони побили дітей у БК а завтра будуть бити дітей, які ітимуть до школи просто серед вулиці???? Це вже не перший випадок розгрому і побиття цими *невідомими* особами... можливо настав час з цим щось зробити?

Інформація з сторіни в фейсбук "Типові Безрадичі"

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру