gBft

Дарували мистецтво співу А капела

14:27 10 квітня 2018330
Дарували мистецтво співу А капела

Дарували мистецтво співу А капела

У господарів «Золотого Фазану» Давитидзе Паата та Лали Давитидзе вже давно склалася гарна традиція: 
підтримувати районні мистецькі колективи, у проведені ними, різноманітних культурологічних заходів. Під крилом «Золотого Фазану» за участю літературної когорти району та заслужених артистів України різних жанрів, проводився музично-літературний вечір «Я маю те, що в серці не вмирає». 
Щорічно у цьому закладі проводиться багато різних культурно-просвітницьких та благодійних заходів. Серед іншого, заходи для учнів та вчителів району різноманітні акції, конкурси, ярмарки-виставки, квести, флешмоби, танцювальні бали, майстер-класи, тренінги, конференції, засідання, зустрічі з відомими людьми та багато іншого.
Після хвилі новорічних свят, у теплі обійми « Фазану» завітали виконавці високого мистецтва акапельного співу гурт «ІNTRMEZZO». ГО "Творча спадщина" представила свої чудові колективи: хор «Uno Tre» та наймолодших виконавців пісень зимового календарно-обрядового циклу: Тарас і Сніжана Воробей, Софія і Віра Коросташ, Дар’я Мовчан, Оленка Фролова, Софія Пашкевич та Аня Горбатюк, яких згуртувала навколо пісні керівник Анна Мельніченко.
Володарі неперевершеного голосу зібрали у цей вечір чимало шанувальників акапельного співу. Ніжно і проникливо лилися пісенні твори у виконанні самодіяльних артистів. Присутні потопали у неповторній аурі пісенної краси. Співаки своїм талановитим виконанням просвітлювали людські серця, підносили їх над сірою буденністю, даруючи спокій і душевну рівновагу.

Інормація з сторінки в фейсбук "Творча спадщина"

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру