gBft

Презентація краєзнавчих книг

14:10 08 листопада 20171420
Презентація краєзнавчих книг
Талановита Обухівська земля й надалі поповнюється цікавими та цінними виданнями. Днями в приміщенні районної бібліотеки для дорослих відбулася презентація книг талановитих обухівських майстринь слова О.В.Артюшенко та Н.В.Любиченко. Олена Василівна Артюшенко – журналістка, краєзнавець, людина, яка дуже багато робить для вивчення історії рідного краю, вона є автором і упорядником багатьох краєзнавчих видань. Останнім часом під її редакцією вийшли в світ два літературно-мистецьких видання «Обухівський ярмарок народної творчості». Ці краєзнавчі книги  розповідають про історію народних ремесел на Обухівщині, про активне їх відродження за роки незалежної України.  В них представлені короткі біографічні дані майстрів народної творчості, найяскравіших представників різних мистецьких жанрів. В цих виданнях знайшли широке ілюстроване відображення творчі досягнення митців Обухова, зокрема дитячі таланти.

  Наталія Василівна Любиченко ознайомила читачів з своєю новою книгою «Спогади, навіяні вітряками». Наталія Любиченко – член Національної спілки письменників України, авторка дитячих книг: «Перші проліски», «Віночок надії», «Чудотворне совенятко», «Крилате сонечко», «Розмалюю писанки». У новому краєзнавчому виданні письменниця зібрала безцінні спогади старожилів міста, які десятиліттями боялись їх оприлюднити. Лише на схилі літ вони відкрили свої згорьовані душі не для того, щоб затьмарити сьогодення, а для того, щоб стати міцним і надійним фундаментом для поступу вперед, щоб міцніло коріння безсмертного українського Дерева Життя. Найбільше це видання цікаве корінним мешканцям Обухівщини, в якому вони з задоволенням можуть роздивитися старі фотографії та дізнатися багато маловідомих фактів з життя своїх предків.

     Письменниці звернулись до присутніх на презентації із закликом любити свій край, оволодівати знаннями, вивчати найкращі надбання людства, зокрема українську літературу, яка є фундаментом подальшого життя нашої молоді. Авторки особливо підкреслили, що любов і добро – найголовніше у житті. Слова вдячності й подяки за фундаментальну літературно-краєзнавчу працю висловила письменникам присутня на презентації начальник Обухівського відділу культури, національностей, релігій та туризму Мартинюк Л.В.
Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру