gBft

«Рушники Малишкового краю» - відкриття етнічної виставки у бібліотеці ім. Анни Ахматової

11:51 16 травня 20171980
«Рушники Малишкового краю» - відкриття етнічної виставки у бібліотеці ім. Анни Ахматової

Наразі маємо багатий на свята місяць. До Дня Матері та Дня вишиванки, що у цьому році святкуються 14 та 18 травня відповідно, у бібліотеці ім. Анни Ахматової (м. Київ) відбулося грандіозне відкритя Всеукраїнської виставки «Рушники Малишкового краю». Працівники з музею-садиби Андрія Малишка, що в Обухові, мандрують всією Україною з метою розповісти українцям про життя наших предків та поширити українські традиції. Багато традицій минулих років можна «прочитати» на вишитих малюнках на рушниках.

На захід прийшло багато зацікавлених людей, серед інших і діти молодших класів. Крім того, вечір прикрасили бандуристи – викладачі та учні з Київської дитячої школи мистецтв №5. Вони виконували українські національні твори. А своєю грою та співом зривали ґвалт аплодисментів.

По закінченню для всіх бажаючих провели майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.

Рушники, яким майже 100 років, національний одяг 19 століття, вироби з лози, ляльки-мотанки – це далеко не весь перелік речей, з якими группа ентузіастів з музею подорожують Україною. 

Взяли участь у монтажі і презентації виставки 10 травня в бібліотеці ім.Ахматової (Оболонський район): ст. наук. працівник Обухівського музею-садиби Андрія Малишка Олена Артюшенко, внучатий племінник поета Сергій Сак, член НСПУ Наталя Любиченко та заслужений майстер народної творчості України Галина Кучер. Присутніх на виставці 55 осіб.

 

Виставка триватиме до 20-ого травня. 

Фото за посиланням  на  сторінці у Фейсбуці.

Інформація з сайту 

Публічна бібліотека 
ім. Анни Ахматової

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру