gBft

Обухівський райсуд виніс рішення щодо пожежі на нафтобазі БРСМ в Васильківському районі області

18:36 18 листопада 20163150

У Київській області Обухівський райсуд вчора, 17 листопада, виніс рішення на користь громадян, які постраждали через забруднення навколишнього середовища під час пожежі на нафтобазі БРСМ в минулому році. Про це інформує юридична компанія «Імператив плюс», яка захищає інтереси потерпілих, передає Інтерфакс-Україна.

«Перший раз за всю історію України і перший раз на території країн колишнього СРСР суддя задовольнив позов, який стосується порушення екологічних прав наших громадян, і виніс рішення про компенсацію постраждалим суми еквівалента в 30 мінімальних зарплат. Головне в цьому рішенні не сума компенсації, а факт того, що Феміда прислухалася до міжнародних норм екологічного права», - цитує відомство слова директора компанії Олександра Лупейка.

В результаті пожежі на нафтобазі БРСМ в Васильківському районі області, яка сталася в червні минулого року, територія навколо об'єкта була заражена бензопіреном та іншими токсичними речовинами, які чинять негативний вплив на здоров'я людей, які живуть поруч.

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру