Bf

Київський КБК став повністю незалежним від російського ринку макулатури

21:02 02 червня 20165340
Київський КБК став повністю незалежним від російського ринку макулатури

Основною сировиною для Приватного акціонерного товариства «Київський картонно-паперовий комбінат» (ПрАТ «ККПК», входить до Групи компаній Pulp Mill Holding GmbH) є макулатура. Від забезпечення цією сировиною залежить безперебійна робота підприємства, можливість випускати якісну продукцію в широкому асортименті.

До недавнього часу Київський КБК був змушений закуповувати значні обсяги імпортної макулатури, в першу чергу, в Російській Федерації.

В останні кілька років керівництвом підприємства були спрямовані значні зусилля на розвиток власної заготівельної бази. Відкриті і успішно функціонують підрозділи по збору вторинної сировини в Києві і у всіх обласних центрах України. На цьому комбінат зупинятися не збирається: активно ведеться робота з розвитку географії заготівлі вторинної сировини.

В даний час Київський КБК споживає щомісячно близько 25 тис. тонн макулатури, з яких близько 20 тис. тонн забезпечується за рахунок внутрішнього ринку (в більшості, власними заготівельними підприємствами). Відсутня кількість макулатури (в основному, «світлих» марок) закуповується на європейському ринку: в Польщі, Угорщині, Словаччині, Румунії та країнах Балтії.

Комбінат ініціював розробку Національного стандарту України, гармонізованого з європейським EN 643. Це полегшить договірний процес з європейськими компаніями і в перспективі призведе до поліпшення сортування макулатури на внутрішньому ринку України, що позитивно позначиться на якості продукції, що випускається.

Зазначені факти дозволяють з упевненістю говорити про те, що Київський КБК став повністю незалежним від російської макулатури. Так, за чотири місяці дії заборони на експорт макулатури з Російської Федерації, комбінат зумів не тільки уникнути браку сировини, але і наростити значні запаси на своїх складах.

http://news.unipack.ru/60253/

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2020. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру