B
f
t
g
Екс-голова РДА, який поміг викрасти у держави два острови під Києвом, отримав 4 рокиРозкішний маєток Захарченка: суд відібрав у біглого екс-глави МВС землю в с. ПідгірціКиїв планує припинити вивезення ТПВ на полігон у Підгірцях від 1 жовтня 2018 р.Війна на сході України забрала життя ще одного нашого земляка!Прес-служба Обухівського РВК повідомляє15 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВДепутати Обухівської міської ради відкриті для спілкування з виборцями.Активісти ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» вирішили екологічну проблему Обухова.
Екс-голова РДА, який поміг викрасти у держави два острови під Києвом, отримав 4 роки

Колишній голова Обухівської районної державної адміністрації Віктор Остринський та його перший заступник Ігнат Белемець засуджені до 4 років позбавлення волі кожний. Про це свідчить вирок Кагарлицького райсуду Київської області від 4 січня

Розкішний маєток Захарченка: суд відібрав у біглого екс-глави МВС землю в с. Підгірці

Господарський суд Київської області скасував рішення про надання у приватну власність родині екс-міністра внутрішніх справ майже 1 га землі в селі Підгірці.

Київ планує припинити вивезення ТПВ на полігон у Підгірцях від 1 жовтня 2018 р.

Влада Києва має намір з 1 жовтня 2018 року припинити вивезення та захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) на полігоні №5 в с. Підгірці (Обухівський р-н Київської обл.).

Війна на сході України забрала життя ще одного нашого земляка!

Вчора, 17 березня 2016 року, поблизу селища Широкіне Новоазовського району Донецької області, вірний військовій присязі, під час бойових дій, виявивши стійкість і мужність, загинув головний сержант 2 взводу глибинної розвідки – командир 1 відділення глибинної розвідки роти глибинної розвідки, Литвиненко Павло Леонідович, 1992 року народження, призваний на військову службу 05 листопада 2013 року Обухівським РВК Київської області. Смерть настала по причині вибухової травми.

Прес-служба Обухівського РВК повідомляє

З початку війни на сході країни, внаслідок російського вторгнення, з Обухівського краю отримали поранення сорок три військовослужбовця.

15 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

В Обухівському районіі налічується близько трьох сотень відважних чоловіків, які пройшли війну в Афганістані.

Депутати Обухівської міської ради відкриті для спілкування з виборцями.

Межі округів, контактні дані, права та обов'язки депутатів Обухівської міської ради сьомого скликання.

Активісти ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» вирішили екологічну проблему Обухова.

Мабуть кожен житель міста ловив себе на думці, що останніми роками в місті погіршується екологічна ситуація. Це і задимленість міста через пожежі, і діяльність промислових підприємств, забруднення грунтових вод, несанкціоновані сміттєзвалища і ще багато іншого. Та мало хто в місті знав, що на пів покинутих гаражних боксах ВАТ «Обухівське» по вул.Профінтерна зберігаються отруйні речовини.

Останні новини

Україна потоне у смітті, якщо відмовитися від станцій переробки відходівУкраїна потоне у смітті, якщо відмовитися від станцій переробки відходів
 
09/11/2017
В Україні триває пошук оптимальної системи поводження з відходами, вважає голова Української пакувально-екологічної коаліції Володимир Слабий.
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ В РЕАЛЬНИХ ОСОБАХ І ФАКТАХ СЕЛО ЗАСУЛЛЯ НА ЛУБЕНЩИНІ: ТІЛЬКИ РІШУЧИМ І СМІЛИВИМ ПОСМІХАЄТЬСЯ ДОЛЯДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ В РЕАЛЬНИХ ОСОБАХ І ФАКТАХ СЕЛО ЗАСУЛЛЯ НА ЛУБЕНЩИНІ: ТІЛЬКИ РІШУЧИМ І СМІЛИВИМ ПОСМІХАЄТЬСЯ ДОЛЯ
 
08/11/2017
Проект «Рушники Малишкового краю» завдяки підтримці ГО «Народна Рада Обухова» (Голова Правління Ігор Лавренюк) дає нам, його учасникам, не тільки можливість дійти до людей із життєстверджуючими ідеями українського народного мистецтва, а й познайомитися з різними куточками України. Остання виставка проекту – на Дні Засульської об’єднаної територіальної громади Лубенського району на Полтавщині. Розгорнута нами виставка обухівських «шитих» рушників майстринь Світлани Зохнюк, Надії і Вероніки Поліщук, Антоніни Сайдалієвої, лозоплетіння заслуженого майстра народної творчості України Галини Кучер, коренеплетіння заслуженого майстра народної творчості України Раїси Корякіної, вузлових ляльок Світлани Біркіної, а також родових сорочок обухівської письменниці Наталі Любиченко проклала мистецький місток між Обуховом з Київщини і полтавським Засуллям. Хоча історична «кладочка» між нами вже була давно. Обухівці знають, що три століття тому після чергового спустошення наше містечко було заселене вихідцями з полтавської землі, які принесли з собою і рушник з Деревом життя. Під впливом місцевих умов з часом він набув своїх особливостей, і тепер відроджений обухівський «шитий» рушник ми широко презентуємо по всій Україні. Але не про це зараз мова.
Презентація краєзнавчих книгПрезентація краєзнавчих книг
 
08/11/2017
Талановита Обухівська земля й надалі поповнюється цікавими та цінними виданнями. Днями в приміщенні районної бібліотеки для дорослих відбулася презентація книг талановитих обухівських майстринь слова О.В.Артюшенко та Н.В.Любиченко.
НАША КОБРИНА: БРИНІЛА МРІЯМИ, МАНИЛА В ДАЛЬ. ЛИШИЛИСЯ ЛЕГЕНДИ Й ЩЕМНИЙ ЖАЛЬ…
 
08/11/2017
Це про неї, нашу річку Кобрину, сповиту давніми оповідками і теплими спогадами, яка колись була нашим предкам і оберегом, і годувальницею. Ще й немовлят не лелека приносив їм на подвір’я і не в капусті їх знаходили, а ловили в Кобрині.
Прокуратура Київської області вимагає повернути державі з незаконного володіння 32 га земель
 
08/11/2017
Прокуратура Київської області вимагає повернути державі з незаконного володіння 32 га земель
ДЕНЬ ОБУХОВА ПОЧАЛИ ВІДЗНАЧАТИ ТРИДЦЯТЬ РОКІВ ТОМУ
 
08/11/2017
Безпосередньо причетний до цього пам’ятного явища журналіст, краєзнавець, письменник Адам Михайлович Овсієнко. Він прожив довге і змістовне життя. У 90-річному віці відійшов у інший світ. Мав не тільки енциклопедичні знання, а й феноменальну пам’ять. Залишив нам багату спадщину поетичних і прозових творів. Він один із перших зайнявся і краєзнавчою роботою.
Сторінки

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру