B
f
t
g
Екс-голова РДА, який поміг викрасти у держави два острови під Києвом, отримав 4 рокиРозкішний маєток Захарченка: суд відібрав у біглого екс-глави МВС землю в с. ПідгірціКиїв планує припинити вивезення ТПВ на полігон у Підгірцях від 1 жовтня 2018 р.Війна на сході України забрала життя ще одного нашого земляка!Прес-служба Обухівського РВК повідомляє15 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВДепутати Обухівської міської ради відкриті для спілкування з виборцями.Активісти ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» вирішили екологічну проблему Обухова.
Екс-голова РДА, який поміг викрасти у держави два острови під Києвом, отримав 4 роки

Колишній голова Обухівської районної державної адміністрації Віктор Остринський та його перший заступник Ігнат Белемець засуджені до 4 років позбавлення волі кожний. Про це свідчить вирок Кагарлицького райсуду Київської області від 4 січня

Розкішний маєток Захарченка: суд відібрав у біглого екс-глави МВС землю в с. Підгірці

Господарський суд Київської області скасував рішення про надання у приватну власність родині екс-міністра внутрішніх справ майже 1 га землі в селі Підгірці.

Київ планує припинити вивезення ТПВ на полігон у Підгірцях від 1 жовтня 2018 р.

Влада Києва має намір з 1 жовтня 2018 року припинити вивезення та захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) на полігоні №5 в с. Підгірці (Обухівський р-н Київської обл.).

Війна на сході України забрала життя ще одного нашого земляка!

Вчора, 17 березня 2016 року, поблизу селища Широкіне Новоазовського району Донецької області, вірний військовій присязі, під час бойових дій, виявивши стійкість і мужність, загинув головний сержант 2 взводу глибинної розвідки – командир 1 відділення глибинної розвідки роти глибинної розвідки, Литвиненко Павло Леонідович, 1992 року народження, призваний на військову службу 05 листопада 2013 року Обухівським РВК Київської області. Смерть настала по причині вибухової травми.

Прес-служба Обухівського РВК повідомляє

З початку війни на сході країни, внаслідок російського вторгнення, з Обухівського краю отримали поранення сорок три військовослужбовця.

15 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

В Обухівському районіі налічується близько трьох сотень відважних чоловіків, які пройшли війну в Афганістані.

Депутати Обухівської міської ради відкриті для спілкування з виборцями.

Межі округів, контактні дані, права та обов'язки депутатів Обухівської міської ради сьомого скликання.

Активісти ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» вирішили екологічну проблему Обухова.

Мабуть кожен житель міста ловив себе на думці, що останніми роками в місті погіршується екологічна ситуація. Це і задимленість міста через пожежі, і діяльність промислових підприємств, забруднення грунтових вод, несанкціоновані сміттєзвалища і ще багато іншого. Та мало хто в місті знав, що на пів покинутих гаражних боксах ВАТ «Обухівське» по вул.Профінтерна зберігаються отруйні речовини.

Останні новини

На 5-му полігоні в с.Підгірці  запустили обладнання очистки токсичних речовинНа 5-му полігоні в с.Підгірці запустили обладнання очистки токсичних речовин
 
18/03/2016
На полігоні твердих побутових відходів № 5 відновлено та модернізовано систему очищення токсичного фільтрату, потрапляння якого в навколишнє середовище призводить до екологічних забруднень. Повідомляє прес-служба КМДА
Війна на сході України забрала життя ще одного нашого земляка!Війна на сході України забрала життя ще одного нашого земляка!
 
18/03/2016
Вчора, 17 березня 2016 року, поблизу селища Широкіне Новоазовського району Донецької області, вірний військовій присязі, під час бойових дій, виявивши стійкість і мужність, загинув головний сержант 2 взводу глибинної розвідки – командир 1 відділення глибинної розвідки роти глибинної розвідки, Литвиненко Павло Леонідович, 1992 року народження, призваний на військову службу 05 листопада 2013 року Обухівським РВК Київської області. Смерть настала по причині вибухової травми.
Черговий земельний скандал на ОбухівщініЧерговий земельний скандал на Обухівщіні
 
16/03/2016
На Київщині розгорівся земельний скандал. Через діри в Держземкадастрі в боротьбі за тисячі гектар сільгоспугідь в Обухівському районі зійшлися місцеві фермери і інвестори з Білоцерківського і Кагарлицького районів.
Київський картонний комбінат за 2 міс. прискорив приріст обсягів виробництва до 19,4%Київський картонний комбінат за 2 міс. прискорив приріст обсягів виробництва до 19,4%
 
16/03/2016
Київський картонно-паперовий комбінат (ККПК, Обухів Київської обл.), Лідер целюлозно-паперової галузі України за обсягами виробництва і продажів, в січні-лютому збільшив обсяг виробництва
Екс-Голова Обухівської РДА Сергій Неділько - про владу, АТО, церкву і обухівські махінації.Екс-Голова Обухівської РДА Сергій Неділько - про владу, АТО, церкву і обухівські махінації.
 
11/03/2016
"Такого бардака, як на цих виборах, я ще не бачив ніколи", - екс-голова Обухівської РДА Неділько
2 березня в актовому залі Обухівського РЦКіД відбувся з’їзд Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА».2 березня в актовому залі Обухівського РЦКіД відбувся з’їзд Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА».
 
04/03/2016
Про це відзвітувались активісти на своєму сайті ГО "Народна рада Обухова" - www.rada-obukhiv.com/
Команда КВН VIP Тернопіль в Обухові!!!Команда КВН VIP Тернопіль в Обухові!!!
  
03/03/2016
За запрошенням Ігоря Лавренюка по завершенню з'їзду ГО "Народна Рада Обухова" в РЦКіД виступила команда VIP Тернопіль.

Copyright. 2017. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру