gBft

Війна на сході України забрала життя ще одного нашого земляка!

12:08 18 березня 20169880
Війна на сході України забрала життя ще одного нашого земляка!

Війна на сході України забрала життя ще одного нашого земляка!

За повідомленням Прес-служби Обухівського районного військового комісаріату:

"Вчора, 17 березня 2016 року, поблизу селища Гнутове, що неподалік міста Маріуполя(Донецька область), вірний військовій присязі, під час бойових дій, виявивши стійкість і мужність, загинув головний сержант 2 взводу глибинної розвідки – командир 1 відділення глибинної розвідки роти глибинної розвідки, Литвиненко Павло Леонідович, 1992 року народження, призваний на військову службу 05 листопада 2013 року Обухівським РВК Київської області. Смерть настала по причині вибухової травми.

Важко повірити у смерть такої молодої людини, та, на жаль, людська доля у руках Божих. Юнак, який тільки-но починав будувати власне майбутнє. Закінчивши ЗОШ №4 мкрн.Петровський м.Обухів, заочно навчання в університеті на степінь бакалавр та проходив військову службу у Збройних силах України.

Більшого горя немає, як втрата сина для батьків, глибоко сумуємо з приводу загибелі Павла та висловлює щире співчуття родині загиблого. У ці важкі хвилини схиляємо низько голови перед мамою, яка втратила сина і поділяємо біль її непоправної втрати.

Прощання з Героєм відбудеться у неділю, 20 березня 2016 року, о 11:00 годині біля Будинку Культури мкрн. Петровський. 

Поховають бійця на новому кладовищі роблизу мкрн. Яблуневий(Петровський), яке знаходиться по дорозі до с. Ленди) "

Слава Герою і Вічна пам’ять!

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру