gBft

28 листопада 2015 року відбулися загальні збори 11-го запасного БАТ ДУК ПС Київської області

10:13 30 листопада 201553190
28 листопада 2015 року відбулися загальні збори 11-го запасного БАТ ДУК ПС Київської області
28 листопада 2015 року відбулися загальні збори 11-го запасного БАТ ДУК ПС Київської області 0
28 листопада 2015 року відбулися загальні збори 11-го запасного БАТ ДУК ПС Київської області 1
28 листопада 2015 року відбулися загальні збори 11-го запасного БАТ ДУК ПС Київської області 2
28 листопада 2015 року відбулися загальні збори 11-го запасного БАТ ДУК ПС Київської області 3

 

28 листопада в Обухові відбулися збори 11- го ЗБАТу ДУК ПС та представників районних осередків національно-визвольного руху “Правий Сектор” Київської області.

Збори очолювавали обласний керівник  Олексій Зануда та в. о. командира 11-го Запасного батальйону ДУК ПС Сергій Рубан.

Основними завданнями  11- го ЗБАТу ДУК ПС було затверджено:

1. Бути гарантом територіальної цілісності та незалежності держави у визначеній адміністративній одиниці (області). Існування та діяльність ЗБАТ в області повинно гарантувати недопущення розвитку чи діяльності терористичних, сепаратистських та антиукраїнських сил.
2. Мати чіткий план дій в області на випадок військових дій, терористичних актів або диверсій, згідно людських та матеріальних ресурсів ЗБАТ. По можливості узгодити з державними силовими структурами області.
3. Мобілізовувати добровольців до бойових підрозділів ДУК ПС з подальшою відправкою бійців в учбовий центр для проходження підготовки та здачі відповідних нормативів.
4. Проводити чітку та системну ротацію воюючих бійців на передову та з передової за рахунок ЗБАТ.
5. Готувати бійців, які по об’єктивних причинах не мають можливості їхати на передову, згідно затвердженої програми з подальшою здачею нормативів уповноваженим представникам учбового центру.
6. Бути чітко структурованою військовою одиницею згідно штатного розкладу та територіального розташування бійців.
7. В координації з державними силовими структурами області брати під охорону стратегічні об’єкти та кордон.
8. У співдії з державними силовими структурами контролювати основні шляхи сполучення з метою недопущення проникнення в область диверсантів, зброї та вибухівки.
9. Брати на контроль біженців та переселенців з метою виявлення диверсантів, розвідників та агентури.
10. Домагатись припинення наркоторгівлі в області та діяльності різноманітних бандугрупувань з метою захисту українського населення.
11. Проводити тренувальні військові збори всього особового складу.
12. Проводити заняття з військової підготовки з цивільним населенням, організовувати їх в місцеві підрозділи самооборони на випадок військової агресії.
13. Проводити військово-патріотичну роботу серед молоді в навчальних закладах.
14. Проводити військову пропаганду серед населення області з метою його мілітаризації та підготовки до військової агресії Росії.
15. Самостійно забезпечувати свою діяльність необхідними приміщеннями, одностроями, спорядженням, транспортом, харчами, технічним обладнанням, пальним, необхідною сумою коштів для підготовки та діяльності батальйону завдяки допомозі небайдужих українців та співпраці з волонтерами (через відділ волонтерської служби Корпусу).
16. Озброювати бійців ЗБАТ легальною зброєю.
17. Надавати допомогу родинам загиблих бійців Корпусу та пораненим побратимам.
18. Організовувати збір та надавати всебічну допомогу бойовим підрозділам Корпусу.
 

Після нетривалого обговорення нюансів розміщення на стрільбищі Снайпер, (с. Капітанівка), комплектації та режиму тренувань бійців усі бажаючі заповнили анкети та власноруч написали заяви для вступу до лав ЗБАТу, а в. о. командира Сергій Рубан дав короткий коментар:

- Зараз на Кримському півострові повний “блекаут”, знеструмлення, від якого страждає населення. Яке бачення керівництва ПС щодо подальших наших дій?
- Я не є керівником блокади Криму, тому не можу точно висловитись щодо цього питання, як там все буде відбуватись. Мабуть, будемо шукати якихось бобрів, аби вони і надалі гризли ці опори (жарт). Головна задача як загалом Правого Сектору, так і зокрема запасного батальйону підготувати та відправити людей на ротацію.

- Яке твоє ставлення щодо хаосу, який там відбувається?
- Ми – люди військові, хаос може бути у всьому світі, він взагалі є хаосом. Потрібно забезпечити блокаду та відправити людей у ротацію. Стосовно бойових дій, то батальйони на передку присутні, ротація в бойові батальйони іде, а запасний батальйон має виконувати свої обов’язки, зазначені на цих зборах. Якщо буде бойова ротація, то будемо відправляти хлопців туди; зараз маємо проблемну ситуацію в Криму, тож відправляємо хлопців на Крим.

- Питання стосовно стрільбища Снайпер: на скільки я знаю воно призначено лише для короткої, стендової стрільби.
- Ми будемо тренуватись на різних дистанціях, включаючи і такі короткі.

Запасний батальйон (ЗБат) — допоміжна структура в Добровольчому українському корпусі. На них покладена низка важливих функцій в системі військово-політичного руху «Правий Сектор»

 Сторінка в соціальній мережі Фейсбук  Національного Визвольного Руху  «Правий сектор» в Київській обл.   - за наступним посиланням.

 Сторінка в соціальній мереж Фейсбук  Обухівського районного осередку НВР «Правий сектор»  - за наступним посиланням. 

  

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру