gBft

У листопаді на строкову службу призвали 11 земляків

23:49 10 листопада 20155420
У листопаді на строкову службу призвали 11 земляків
У листопаді на строкову службу призвали 11 земляків 0
У листопаді на строкову службу призвали 11 земляків 1
У листопаді на строкову службу призвали 11 земляків 2
У листопаді на строкову службу призвали 11 земляків 3
У листопаді на строкову службу призвали 11 земляків 4
У листопаді на строкову службу призвали 11 земляків 5

В листопаді 2015 року  в Обухівському РВК проводиться призов на строкову службу в навчальні центри Збройних сил України та підрозділи Національної Гвардії України.

За  інформацією, Прес служби Обухівського районного комісаріату, сьогодні 10 листопада 2015 року, одинадцять строковиків проводжали до військових частин України, де вони будуть проходити службу за окремими військово-обліковими спеціальностями ЗСУ.

"Протягом листопада 2015 року, на строкову військову службу призвуть придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Півтора року служитимуть строкову службу ті, хто не має вищої освіти, і один рік — ті, хто уже здобув вищу освіту.

Призвані на строкову службу військовослужбовці будуть проходити військову службу, і не будуть залучатись до виконання бойових завдань в зоні АТО."

 

Схожі записи
Коментарі
Ваш коментар буде першим.
Додати коментар

Copyright. 2018. Всі права захищені.
Копіювання матеріалу дозволено тільки зі зворотнім лінком.
Круиз на катамаране в Таиланде Отдых на Лазурном берегу Горнолыжный курорт во Франции Туры в Париж Экскурсии по Парижу Горнолыжные туры в Альпы Онлайн бронирование отелей по всему миру